Lewandowska pokazała zmarszczki i drugi podbródek! "Widzicie mnie taką, jaka jestem"

Malwina Wasilewska 24.07.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Trenerka pokazała swoje niekorzystne zdjęcie w ważnej sprawie. Zachęca w ten sposób do samoakceptacji!

Anna Lewandowska wielokrotnie doświadczyła hejtu ze strony internautów. Doskonale wie, że nigdy nie sprosta wszystkim gustom, dlatego woli pozostawać sobą niż silić się na bycie pod każdym względem idealną. W swoim najnowszym poście na Instagramie trenerka zachęca innych do tego, aby pokochali siebie takimi, jakimi są. Jej nowe zdjęcie zaskoczyło internautów. Zobaczcie!

Lewandowska zachęca do samoakceptacji

Anna Lewandowska zwykle zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia z treningów i rodzinne fotografie, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek i pokazała się w niecodziennej odsłonie.

Żona Roberta Lewandowskiego udostępniła niekorzystne ujęcie, na którym widzimy jej drugi podbródek i zmarszczki. W ten sposób chciała zwrócić uwagę na problem braku samoakceptacji, który dotyka wiele młodych osób.

W swoim poście trenerka podkreśla, że nikt nie jest idealny i dodaje, że warto być dla siebie wyrozumiałym i polubić siebie:

Widzicie mnie taką, jaka jestem. (...) Przypomnij sobie, że nikt nie jest idealny i zacznij akceptować siebie w obecnej wersji. Dzięki inności jesteśmy ciekawi i niebanalni. Nikt nie jest taki sam - napisała Ania.

Fanki dziękują jej za ten wpis:

"Ideałów" jest mnóstwo bo dla każdego będzie to coś innego... Super, że poruszasz ten temat, gdyż w dzisiejszym świecie ludzie potrafią być mega okrutni dla drugiej osoby.

Najpiękniejsza bo prawdziwa, bez ściemy i filtrów.

Czy to jest istotne czy ktoś wygląda tak czy owak? Czy ma brzuch czy go nie ma? Chyba najważniejsze jakim jest człowiekiem i czy w ogóle nim jest.

Co sądzicie o jej przekazie?

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.  

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów