Laura Lewandowska już kibicuje tacie! Ania pokazała niezwykłe zdjęcie i... twarz dziewczynki

Anna Lewandowska w czarnej bluzce i Robert Lewandowski w niebieskiej bluzie przy porannej kawie
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Do grona wiernych kibiców Roberta Lewandowskiego dołączyła właśnie mała Laura! Ania opublikowała niezwykłe zdjęcie dziewczynki, która wspiera swojego tatę.

W sobotę po południu odbył się mecz Bayernu Monachium z Eintrachtem Frankfurt. W spotkaniu wziął udział oczywiście Robert Lewandowski, który strzelił jedną z pięciu bramek dla swojej bawarskiej drużyny. Nic dziwnego, że polski napastnik zakończył to spotkanie z sukcesem na swoim koncie, mając takie wsparcie w domu! Anna Lewandowska pokazała zdjęcie, na którym widzimy, że nawet mała Laura kibicowała swojemu tacie.

Zobacz także: Lewandowscy znów w komplecie! Robert pokazał słodkie zdjęcie z żoną i córkami

Anna Lewandowska pokazała, jak Laura kibicuje tacie! Niezwykłe zdjęcie

Nie od dziś wiemy, że kibicowanie Robertowi to już mała tradycja w domu Lewandowskich. Teraz rośnie kolejny kibic "Lewego" i Bayernu.

Ania pokazała na Instastory niezwykłe zdjęcie. Widzimy na niej Laurę, kibicującą swojemu tacie. Choć może samym meczem nie do końca jest zainteresowana, bo słodko sobie śpi, w buzi trzyma uroczy smoczek z barwami i napisem "FC Bayern Muenchen". 

Ania dodała do tego wzruszający hasztag "daddy". To na pewno dzięki takiemu wsparciu Robert osiąga sukcesy w piłce! Z resztą sobotnia wygrana Bayernu i to z taką przewagą jest tego najlepszym przykładem.

Oczywiście również Klara wiernie kibicowała swojemu tatusiowi, w małej koszulce z numerem 9. Teraz "Lewy" będzie miał podwójne szczęście.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała Klarę na spacerze z siostrą. Wózek Laury ma zawrotną cenę!

Laura Lewandowska ze smoczkiem Bayernu Monachium kibicuje swojemu tacie
Fotografia: Instagram/annalewandowskahpba

Jesteś ciekaw, jak wygląda mieszkanie Lewandowskich w Monachium? Zobacz! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów