Anna Lewandowska pokazała choinkę! Gwiazda już przygotowuje się do świąt

Julita Buczek 06.12.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram @annalewandowskahpba

Co prawda do świąt zostało jeszcze trochę czasu, jednak Anna Lewandowska już postanowiła przystroić choinkę. Jej drzewko prezentuje się naprawdę pięknie, koniecznie musicie je zobaczyć!

Zaczął się gorący okres przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Świąteczna gorączka dotknęła także gwiazdy, które udostępniają na swoich social mediach zdjęcia świątecznych drzewek czy relacje z zakupów. Jedną z nich jest Anna Lewandowska, która również postanowiła pochwalić się swoimi przygotowaniami do świąt.

Piękna choinka Anny Lewandowskiej

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym trenerka pozuje przy zielonej choince, która przystrojona jest czerwonymi oraz białymi bombkami. Sama Lewandowska postanowiła założyć opaskę z rogami renifera oraz gruby sweter.

Choinka Anny Lewandowskiej z zeszłego roku

W zeszłym roku trenerka przystroiła swoją choinkę na biało. Całość prezentowała się naprawdę dobrze!

Zobacz także: Dlaczego Lewandowscy nie pokazują twarzy córki w mediach? Odpowiedź Roberta was zaskoczy!

Nadszedł długo wyczekiwany, cudowny okres Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Wam jak najwięcej powodów do uśmiechu i radości oraz pozostania w duchu życzliwości, miłości i przyjaźni, nie tylko w okresie świątecznym. Życzymy ciepła domowego ogniska oraz światła, które rozświetli każdy mrok. Nieustającej motywacji do samorealizacji, a marzenia niech zmienią się w cele, do których będziecie dążyć i niech nic nie stanie na drodze do walki z własnymi słabościami i pokonywaniem własnych barier - pisała w zeszłym roku.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów