Lewandowska pokazała urocze zdjęcie Klary z prababcią. "Wzruszające!"

Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Zdjęcie Klary i jej prababci rozczuliło internautów.

Mimo że Anna Lewandowska jest bardzo zapracowaną osobą, to zawsze stawia rodzinę na pierwszym miejscu. Sławna trenerka zamieściła ostatnio na Instagramie zdjęcie Klary z prababcią, które podbiło serca jej fanów. Zobaczcie!

Klara Lewandowska na zdjęciu z prababcią

Anna Lewandowska często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z Klarą i Robertem, jednak unika pokazywania innych osób ze swojej rodziny. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i udostępniła ujęcie swojej babci wpatrzonej w prawnuczkę. Anna dodała też emocjonalny wpis, w którym opowiedziała o tej wyjątkowej więzi:

Prababcia z prawnuczką. To jest ta chwila... Co może ofiarować prawnuczka swojej prababci, a co prababcia prawnuczce? To... piękna energia, to dodanie otuchy i wiary, to wsparcie, to poczucie wolności, uśmiech, siła, to wzajemna miłość. To zdjęcie zostanie w mojej pamięci na lata - napisała Lewandowska.

Obserwatorki Anny są wzruszone wpisem Anny i uroczym ujęciem Klary z prababcią. Pod postem pojawiły się same pozytywne komentarze:

Wzruszające! Piękne.

To zdjęcie ma tyle uroku i miłości w sobie, że napatrzeć się nie mogę.

Dla takich chwil warto żyć.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zgodzić się z fankami Lewandowskiej.

Instagram to jedno z narzędzi pozwalających na konkretny zarobek, zwłaszcza gwiazdom. Zobaczcie, kto zarabia najwięcej dzięki temu portalowi społecznościowemu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów