Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem Klary na Instagramie. Fani zachwyceni!

Julita Buczek 20.04.2020
anna lewandowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Anna Lewandowska postanowiła pochwalić się zdjęciem swojej córeczki w social mediach. Fani gwiazdy nie kryli zachwytu.

Coraz bardziej rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa sprawiła, że większość osób bardzo rzadko wychodzi z domu. Gwiazdy i celebryci prowadzą relacje w social mediach i informują swoich fanów co się u nich na bieżąco dzieje.

Niedawno taką relację postanowiła przygotować Anna Lewandowska. Popularna trenerka pochwaliła się również córeczką, która w ostatnim czasie bardzo wyrosła.

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem Klary

Anna i Robert Lewandowscy starają się pozostawać w kontakcie ze swoimi obserwatorami, dlatego na ich kontach regularnie pojawiają się ciekawe i motywujące wpisy. Ostatnia udostępniona przez Annę fotografia przedstawia Klarę oraz jej nietuzinkową stylizację.

Anna pod uroczym zdjęciem postanowiła zdradzić, że jej córeczka od noszenia dziewczęcych sukienek woli wygodne spodnie i bluzy.

Klara to może dziś założysz sukienkę?" Klara: "Nie". A miały być piękne sukieneczki, boho style (czasami się udaje), balerinki, spineczki, opaski... A co jest? Dresy, w razie, gdyby przyszło zrobić burpeesy. Po kim ona to ma? - dopytuje Lewandowska. I w sumie, dlaczego mnie to jeszcze dziwi? Jak radzicie sobie z waszymi małymi fashionistkami? - napisała zatroskana Lewandowska. 

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów. Większość z nich była zachwycona sportową stylizacją dziewczynki.

Takich genów nie oszukasz!

Cudowna jest!!!

Pamiętam, że mój synek nigdy nie protestował w sprawie ubioru za to córeczka owszem. Poczekamy, za parę lat będą się za to stroić!

Lubisz oglądać zdjęcia dzieci gwiazd w sieci?

Zobacz także: Harry i Meghan w maseczkach pomagają potrzebującym w czasie epidemii. Nagrał ich... monitoring

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów