Anna Lewandowska pochwaliła się prezentem dla Klary. Nie za drogi?

Redakcja 24.08.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: East News

To już kolejny podarunek od firmy. 

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej popularnych polskich trenerek. Nie dziwne więc, że jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie znaleźć możemy nie tylko zdjęcia przedstawiające ją i jej męża Roberta Lewandowskiego, ale również ich córkę, Klarę. Od czasu do czasu trenerka chwali się również prezentami, które otrzymała ich pociecha. 

Ostatnio w mediach społecznościowych pochwaliła się prezentem, jaki otrzymała od marki Cybex, producenta wózków dziecięcych. Jak informuje Plotek.pl, jest to już czwarty wózek małej Klary i trzeba za niego zapłacić niemało, bo aż 4198 złotych. 

wózek
Fotografia: www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Jak księżniczka

Mała Klara w prezencie od firm nie dostaje jednak wyłącznie wózków. Swego czasu Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie prezentem, jaki jej córka otrzymała od firmy Nike. W pudełku znajdowało się kilka par uroczych, małych bucików. Klara otrzymała też śpioszki z podobizną taty.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że Klara z nowego pojazdu będzie zadowolona. I co najważniejsze, że będzie jej w nim wygodnie ;-) 

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się prezentem dla Roberta. Mina piłkarza świadczy tylko o jednym

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów