Ania Lewandowska zamierza otworzyć kolejne kawiarnie! Wiemy, ile ich będzie, kiedy i gdzie powstaną

Paulina Ermel 20.12.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Lubicie produkty Ani Lewandowskiej? Mamy dla was dobrą wiadomość!

Ania Lewandowska to nie tylko trenerka Polek, ale też osoba, która namawia je do zmiany stylu życia na ten zdrowy. Dlatego też gwiazda oferuje im treningi w połączeniu z proponowaną przez nią dietą i zdrowymi produktami. Od jakiegoś czasu fanki Ani mają okazję skosztować jej produktów w jej własnej kawiarni, która zlokalizowana jest na warszawskim Wilanowie. Okazuje się, że takich miejsc będzie niedługo więcej!

Żona Roberta Lewandowska nie zwalnia tempa i non stop wypuszcza na rynek kolejne produkty Foods by Ann. To właśnie ich można spróbować w sklepie Ani. Takich punktów trenerka zamierza otworzyć niebawem jeszcze więcej!

Ania Lewandowska otwiera kawiarnie

Jak udało się dowiedzieć portali Party.pl, Lewandowska w przyszłym roku zamierza otworzyć kolejne punkty Foods by Ann Healthy Store. Powstaną one w dużych miastach takich jak Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice czy Rzeszów. Ma powstać także drugi lokal w Warszawie - musimy na niego poczekać do lutego. M.in. na portal Onet możemy przeczytać, że pierwszy nowy punkt zostanie otwarty w styczniu w Poznaniu.

W kawiarniach Ani można napić się pysznej kawy korzennej i spróbować innych jej produktów - zdrowych batonów, puddingów, musów ekologicznych. Można tu też zrobić zakupy!

Wybierzecie się do jednego z takich miejsc?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

W polskiej reprezentacji pojawili się nowi piłkarze, a wraz z nimi nowe polskie WAGs. Marina i Ania Lewandowska mają w tej chwili konkurencję. Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów