Internauci komentują wygląd ust Lewandowskiej pod nowym zdjęciem. "Jakieś większe?"

Katarzyna Leszczyńska 28.12.2017
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Internauci zastanawiają się, czy trenerka poprawiała urodę. 

Anna Lewandowska ostatnio dzieliła się z fanami zdjęciami ze Świąt i bożonarodzeniowych przygotowań. Wstawiła m.in. informację o tym, ile przytyła w tym okresie. Po Świętach zdecydowała się natomiast na konwersację z obserwującymi i zapytała, kto z nich dostał jej produkty pod choinkę. Zrobiła to w poście pod zdjęciem ze sporego zbliżenia. Wielu internautów zwróciło uwagę na jeden szczegół.

Zdjęcie Anny Lewandowskiej jest zrobione z dolnej perspektywy i bardzo uwydatnione są na nim usta w kolorze delikatnego różu. To właśnie na nie dużą uwagę zwrócili internauci. Ich zdaniem wyglądają one na nieco zmienione. Niektórzy zwracają też uwagę na siniaka, który znajduje się na ustach, co ich zdaniem może stanowić ślad po igle.

Internauci zwracają uwagę na usta Anny Lewandowskiej
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Fani zwracają uwagę na usta Lewandowskiej

Choć grupa wiernych fanów Lewandowskiej oczywiście komplementuje najnowszą fotografię trenerki, która ich zdaniem wyraźnie promienieje, znaleźli się jednak również tacy, którzy zastanawiają się, czy jej usta na pewno są naturalne. Pod postem pojawiło się wiele pytań o to, czy żona kapitana polskiej reprezentacji poprawiała urodę.

Jakieś większe usta?

Siniak na ustach od igły?

Jeszcze rok temu w jednym z wywiadów Anna Lewandowska opowiadała, że nigdy nie zdecydowała się na zabiegi plastyczne. Jak na razie jednak nie odniosła się do najnowszych komentarzy. Zaciekawieni internauci muszą zatem jeszcze poczekać na oficjalne informacje w tej sprawie.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów