Anna Lewandowska opowiada o ciąży. "Teraz ten umięśniony brzuch jest domkiem dla nowego życia..."

Julita Buczek 25.11.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska postanowiła opublikować w sieci bardzo szczery wpis. Jej fanki są zachwycone.

Anna Lewandowska to jedna z bardziej znanych polskich trenerek fitness. Niedawno Robert Lewandowski wykonał na meczu bardzo charakterystyczny dla piłkarzy gest, tzw. cieszynkę. Anna kilka godzin później potwierdziła doniesienia.

Anna Lewandowska o ciążowych krągłościach

Anna postanowiła opublikować na swoim instagramowym koncie zdjęcie, na którym pokazuje bardzo umięśniony brzuch. W opisie pod fotografią możemy przeczytać, że znana trenerka cieszy się z okresu, który już się rozpoczął w jej życiu, a także refleksję na temat zmieniającej się figury podczas ciąży.

Tak było. Czy wrócę do takiego stanu? Nieważne! Teraz nie ma to najmniejszego znaczenia. Dziś moje ciało ma inne zadanie. Teraz ten umięśniony brzuch jest domkiem dla nowego życia... To jest najważniejsze. Pewnie wszystkie zadajemy sobie to pytanie: „Czy uda mi się wrócić do sylwetki sprzed ciąży?” To normalne. Jest tylko jedna droga, żeby tak się zadziało. Róbmy to, co podpowiada nam nasze ciało. Jemy „dla dwojga” nie „za dwoje”, odpoczywamy, trenujemy (jeśli nie ma przeciwwskazań) albo duuużo spacerujemy. Statystycznie wiele kobiet boryka się z powrotem do wagi sprzed ciąży. Nie martwmy się, wszystko w swoim czasie. Przypomnę tylko, że w mojej app znajdziecie Healthy Mom, treningi, które można robić już po upływie 6 tygodni od porodu naturalnego (cięcie cesarskie - 12 tygodni). Trzymam za Was kciuki (za siebie też). I pamiętajmy, że ciało to nie wszystko - napisała Lewandowska.

Fanki popularnej trenerki postanowiły podziękować znanej 31-latce za szczery wpis.

Przepięknie napisane, mnóstwo zdrowia dla Was, 100% prawda.

Anulka, jak ja się cieszę Twoim szczęściem!

Aniuuu! Cudowne podejście!

Co sądzisz o słowach trenerki?

Zobacz także: Niania ujawniła tajemnice rodziny królewskiej! Jakie są dzieci Williama i Kate?

Prezenty mikołajkowe
Rozwiąż quiz

Czekasz na prezent mikołajkowy? Weź udział w naszym quizie i sprawdź, co dostaniesz

Prezenty mikołajkowe

1. W jakim przedziale wiekowym się znajdujesz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów