Anna Lewandowska zdradza sekret swojej idealnej figury. Wystarczy przestrzegać jednej zasady

Anna Respondek 22.09.2017
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/annalewandowskahpba

Czy to nie zaskakujące?

Anna Lewandowska po udanej karierze sportsmenki i zdobyciu wielu medali, jako reprezentantka Polski w karate, postanowiła zająć się trenowaniem innych kobiet i coachingiem. Jej profil na Facebooku i Instagramie obserwuje ponad milion osób, a na organizowane przez nią obozy zgłaszają się tysiące fanek. 

Trenerka na swoim blogu postanowiła zamieścić długi wpis dotyczący chudnięcia i dbania o zdrowie. Według niej najlepszym sposobem na zrzucenie dodatkowych kilogramów jest regularne jedzenie. Niby nic odkrywczego, jednak zwraca uwagę na częsty błąd, który popełniają kobiety chcące szybko się odchudzić - głodzenie się.

Aby schudnąć, trzeba jeść! Nie możesz się głodzić! Jeśli drastycznie zmniejszysz ilość kalorii, Twój organizm zacznie magazynować to, co mu dostarczysz, zamieniając wszystko co zjesz w tkankę tłuszczową, aby zabezpieczyć się przed kolejną głodówką. Twój organizm to naprawdę sprytna machina, nie da się jej oszukać - tłumaczy.

Lewandowska zwraca również uwagę na to, jak ważne dla organizmu jest odpowiednie nawodnienie.

Dbaj o odpowiednie nawodnienie. Staraj się pić 2-3 l wody dziennie - przestrzega. 

W jej wpisie na blogu można znaleźć wiele ciekawych informacji. Sportsmenka nie zawahała się również zwrócić uwagi czytelniczkom na jeden grzech, który popełniają wszyscy ludzie.

Nie podjadaj! Jeśli podjadasz to oznacza, że twój posiłek był ubogi w wartości odżywcze - punktuje. 

A Wy, co sądzicie o jej radach? Dobrze, że przestrzega przed tymi rzeczami? ;)

giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów