Anna Lewandowska oburzyła fanów zdjęciem małej Klary! „Luksus czy zbędne okrucieństwo?”

Hanna Skowron 28.12.2018
Anna, Robert, Klara Lewandowscy
Fotografia: Instagram/ @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie spodziewała się, że zdjęcie Klary wywoła taką kontrowersję wśród fanów. Pamiątka z sielankowego, świątecznego spaceru zamieniła się w falę krytyki. Co było powodem? Strój dziewczynki.

Rodzina Lewandowskich spędziła święta Bożego Narodzenia w domku na Mazurach. Podczas jednego z zimowych spacerów, Ania zrobiła swojej córce zdjęcie, a następne opublikowała je na Instagramie. Czujni internauci nie przegapili okazji, aby rozpocząć dyskusję.

 Szczególną uwagę fanów przykuło futerko przy kurtce Klary. Prawdziwe, sztuczne?

 

W komentarzach rozpoczęły się spekulacje czy futerko przy kapturze Klary jest prawdziwe, czy sztuczne. Oburzeni fani wyciągali własne wnioski i nie przebierali w słowach.

Ile zwierząt musiało umrzeć, aby Klara mogła ponosić tak ohydną ozdobę na kapturze? Jak można być tak bezmyślnym i bez serca?

Nowobogaccy taka mają, że nawet jak coś jest okupione śmiercią zwierzaka, to muszą to mieć

Te biedne zwierzaki tez mają mamę, tatę i chcą żyć.

Szanuje Anię Lewandowską i podziwiam jej sukces, ale szczerze to się zawiodłam teraz.

Internauci podzielili się na zwolenników i przeciwników prawdziwych futer. Jedni oskarżali Annę Lewandowską za brak serca, inni twierdzili, że jest to jej prywatna sprawa. Sama Lewandowska nie odniosła się do zarzutów fanów i nie potwierdziła, czy jest to naturalne futro.

Co o tym myślicie? Może, zamiast kogoś oskarżać, najpierw należy poznać prawdę?

Zobacz także: Córka Adama Małysza ma już 21 lat. Zobaczcie, jak się zmieniła!

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów