Anna Lewandowska przejmująco o swoim trudnym dzieciństwie: "Pieniędzy brakowało na wszystko"

Anna Lewandowska w czarnym golfie i z białymi słuchawkami pozuje na tle choinki
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Ania Lewandowska wzięła udział w akcji charytatywnej. W rozmowie z magazynem "Zwierciadło" opowiedziała, że sama kiedyś potrzebowała pomocy innych ludzi.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski dziś są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Ona jest trenerką, on popularnym piłkarzem. Oboje prowadzą też różne biznesy i starają się udzielać charytatywnie. Zwłaszcza w okresie świątecznym. Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska postanowiły wspólnie wesprzeć akcję, której celem jest zbieranie środków na karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka. Ania zdradziła, że ma ważne powody, by pomagać innym. Są bardzo osobiste.

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się, w którym jest miesiącu ciąży!

Anna Lewandowska o trudnym dzieciństwie

Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska wzięły udział we wspólnej sesji dla magazynu "Zwierciadło". Udzieliły w nim też szczerego wywiadu.

Ania postanowiła szczerze opowiedzieć, dlaczego tak ważne dla niej jest pomaganie innym. Okazuje się, że żona Roberta Lewandowskiego nie miała łatwego dzieciństwa i sama kiedyś potrzebowała pomocy innych ludzi.

Pieniędzy brakowało na wszystko. Mówiłam koleżankom, że nie pojadę z nimi do kina, bo nie mam za co kupić biletu. Nikt się ode mnie nie odwracał z tego powodu. To był ciężki czas. I wtedy bardzo pomógł nam brat mamy. Wyremontował nasz niewykończony dom, opiekował się naszą trójką. Pomagali nam też przyjaciele mamy: podwieźli gdzieś, wspierali, byli z nami i to było bezcenne - przyznała Ania.

Gwiazda dodała, że jej rodzice rozstali się, przez co zostali z bratem wyłącznie pod opieką mamy. Dlatego też trudniej było im łączyć koniec z końcem. Lewandowska przyznała, że dzielenie się z innymi i pomoc leżą w jej naturze i wychowaniu.

To piękne, że Ania i Robert nie mają problemu z tym, żeby dzielić się z potrzebującymi. To postawa godna naśladowania!

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła, jak dopinguje dwuletnią Klarę!

Złota Piłka 2019 za nami. Wiemy już, jacy piłkarze byli najlepsi w tym roku. Niektórzy z nich na gali pojawili się w towarzystwie swoich pięknych partnerek.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów