Anna Lewandowska szczerze o drugiej ciąży: "To na pewno nie był Plan by Ann"

Anna Lewandowska zasmucona w szarej bluzie z kapturem
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska promienieje w ciąży! Trenerka przyznała jednak, że była ona zaskoczeniem zarówno dla niej, jak i jej męża. Żona Roberta Lewandowskiego udzieliła szczerego wywiadu.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tworzą bardzo zapracowany duet. W związku z tym druga ciąża Ani była dla fanów pary dużym zaskoczeniem. Okazuje się, że nie tylko dla nich. Anna Lewandowska udzieliła właśnie bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o całej sytuacji, która obecnie dzieje się w jej życiu, począwszy od aktywności zawodowych, skończywszy właśnie na życiu prywatnym i drugim dziecku. Zobaczcie sami, co powiedziała!

Zobacz także: Anna Lewandowska nareszcie się wygadała? "Znamy płeć dziecka"

Druga ciąża była zaskoczeniem dla Lewandowskich?

Ania udzieliła wywiadu dla portalu Sportowefakty.wp.pl. Dziennikarz, Paweł Kapusta, postanowił zapytać żonę Roberta Lewandowskiego o drugą ciążę.

Ania stawiła czoła trudnym pytaniom. Postanowiła szczerze na nie odpowiedzieć. Okazuje się, że druga ciąża była zaskoczeniem również dla nich!

Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann - powiedziała "Lewa".

Widać jednak, że oboje są zachwyceni tym, że po raz drugi zostaną rodzicami! Nie możemy się doczekać ich maleństwa.

Zobacz także: Ania i Robert Lewandowscy na zmysłowym zdjęciu! Fan: "Widać, że po tej imprezie nie poszliście od razu spać"

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce. Ostrzegamy, niektóre pytania są naprawdę podchwytliwe!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów