Anna Lewandowska nie posyła Klary do przedszkola. "Żyjemy głównie wiadomościami z Polski. Dlatego, zostawiamy małą w domu"

Julita Buczek 13.03.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: STAR-MEDIA via www.imago-images.de/Imago Stock and People/East N

Anna Lewandowska swoją decyzją postanowiła podzielić się na swoim instagramowym koncie. Większość fanów popiera młodą mamę.

Anna Lewandowska to jedna z bardziej znanych polskich trenerek fitness. Gwiazda wraz z mężem i córką mieszka w Monachium. To właśnie tam Robert gra w Bayernie.

W piątek na jej instagramowym koncie pojawił się wpis, w którym Anna przyznała, że woli dmuchać na zimne i nie pozwoliła dwuletniej Klarze iść do przedszkola.

Anna Lewandowska chroni się przed koronawirusem

W sprawie koronawirusa Anna Lewandowska postanowiła poświęcić oddzielny wpis na swoim instagramowym koncie. To właśnie w nim tłumaczy, dlaczego zabroniła córce pójść do przedszkola.

W Niemczech (póki co) szkoły i przedszkola funkcjonują normalnie. Jednak my żyjemy głównie wiadomościami z Polski. Dlatego, zostawiamy małą w domu. #zostańwdomu To nie będą ani wakacje, ani ferie za to z pewnością będzie to czas dla nas, dla rodziny. Zachowujmy ostrożność, dbajmy o siebie i swoich bliskich - napisała Anna. 

Co sądzicie o wypowiedzi Anny?

Zobacz także: Woźniak-Starak pokazała zdjęcie nowego domownika. Co za uroczy widok!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów