Lewandowska wygrała w zagranicznym rankingu! Sara i Marina mogą być zazdrosne?

Hanna Skowron 07.11.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska znalazła się w zestawieniu najbardziej wpływowych WAGs według niemieckiego pisma "Bild"!

Ania Lewandowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych WAGs w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego jest dietetyczką, mistrzynią w karate, a do tego trenuje tysiące Polek i namawia je do zdrowego stylu życia. Teraz docenił ją także niemiecki magazyn "Bild". Lewandowska znalazła się bowiem w prestiżowym zagranicznym rankingu opracowanym przez gazetę.

Lewandowska najbardziej wpływową WAG

Gazeta "Bild" przygotowała ranking TOP 10 WAGs niemieckiego futbolu. Wzięto pod uwagę 4 kategorie: czynnik sportowy, czynnik społeczny, czynnik "glamour" i czynnik mocy - czyli wpływu na partnera i jego karierę. Wyniki okazały się zaskakujące.Na szczycie listy znalazła się Anna Lewandowska, która w każdej z tych kategorii otrzymała ocenę "wysoka". I nie ma się co dziwić - w końcu Ania to nie tylko żona Roberta, ale też jego dietetyczka, trenerka. Sama jest mistrzynią w karate i prowadzi własną firmę. Do tego udziela się w mediach społecznościowych i jest lubiana.Na kolejnych miejscach zestawienia znalazły się Ann-Kathrin Goetze, Shanga Forsberg i Lisa Mueller.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Anna Lewandowska uwielbia sportowe stroje, ale zdarza jej się założyć także coś kobiecego i seksownego. Zobaczcie, jak prezentowała się na Balu TVN-u.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów