Anna Lewandowska pochwaliła się uroczym zdjęciem z przyjaciółką. "Chyba wyszło?"

Zuzanna Morska 27.09.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie, na którym widać, jak przyjaciółka daje jej buziaka. Fani są zachwyceni!

Annę Lewandowską na Instagramie obserwują 2 mln fanów. Trenerka dzieli się z nimi przepisami na zdrowe potrawy, planami treningowymi i inspiracjami modowymi. Chętnie zapowiada też nowe projekty zawodowe i raz na jakiś czas zamieszcza tutaj migawki dotyczące jej życia prywatnego.

Ostatni na profilu Anny pojawiło się urocze zdjęcie, na którym pozuje z przyjaciółką. Intymna fotka zachwyciła internautów!

Anna Lewandowska na zdjęciu z przyjaciółką

Lewandowska dzieli się z fanami zdjęciami, na których pozuje z mężem albo z córeczką Klarą. Na jej instagramowym profilu znajdziemy też fotki z przyjaciółmi. Jedną z najbliższych jej osób jest Ola Dec. Przyjaciółka trenerki jest karateczką i pomaga "Lewej" organizować popularny obóz treningowy "Camp by Ann" w Starej Wsi.

Żona Roberta Lewandowskiego przyjaźni się z Aleksandrą Dec od dawna - znają się jeszcze z czasów trenowania karate. I mimo tego, że każda z nich poszła w pewnym momencie w inną stronę - Ania zajęła się rozwijaniem własnych biznesów, a Ola zajmuje sie marketingiem - wciąż trzymają się blisko.

Świadczy o tym chociażby ostatnie zdjęcie "Lewej" z przyjaciółką. Uroczą fotkę trenerka opatrzyła długim podpisem, który wyjaśnia obrazek widoczny na zdjęciu.

Mówię do mojej Olki: "Chodź wreszcie zrobimy sobie ładne zdjęcie". Oleczka moja przyjaciółka... znamy się tyle lat... I zawsze planujemy zrobić sobie najładniejsze zdjęcie roku. Chyba wyszło? PS Wyślijcie Oli pozdrowionka czy też dobre słowo... Bo właśnie się rehabilituje, a każde wsparcie jest ważne.
Przytulam. PS Tęsknię pyszczu - napisała Ania.

Pod fotografią pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy fanów sportsmenki.

Dwie piękne kobiety.

Jakie cudne.

Słodkie.

A wam jak się podoba ten obrazek?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów