Anna Lewandowska na zdjęciu z Joanną Jędrzejczyk. "Dla mnie to ikona"

Zuzanna Morska 28.08.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka zamieściła w sieci intrygujące zdjęcie. Pozuje na nim z zawodniczką MMA. Mają wojownicze miny i pozycje pełnej gotowości do walki. O co tu chodzi?

Anna Lewandowska od lat zaraża Polki zdrowym stylem życia. Trenerka przygotowuje dla nich treningi, układa odpowiedni diety, a także organizuje obozy, na których spotyka się z chętnymi i wspólnie z nimi ćwiczy.

Na ostatniej edycji obozu "Camp by Ann", organizowanego w Starej Wsi, pojawił się gość specjalny. Mowa właśnie o Joannie Jędrzejczyk! "Lewa" pochwaliła się zdjęciem z wojowniczką MMA w sieci i zrobiła tym furorę!

Anna Lewandowska na zdjęciu z Joanną Jędrzejczyk

Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z Joanną Jędrzejczyk. Obie panie stoją w pozycji pełnej gotowości do walki. Ale to tylko pozory. Na kolejnej fotce widzimy, jak była mistrzyni w karate klasycznym i mistrzyni świata w MMA śmieją się i przytulają.

Długo czekałam, aż odwiedzi nas w DOJO. Wielokrotnie utytułowany sportowiec, kobieta, której kibicuję, odkąd pamietam! @joannajedrzejczyk to ona była dzisiaj naszym GOŚCIEM SPECJALNYM! - napisała Anna w poście pod zdjęciem.

Okazuje się, że "Lewa" zaprosiła Joannę na swój obóz do Starej Wsi. To właśnie tutaj wojowniczka wygłosiła mowę motywacyjną skierowaną do uczestniczek obozu.

Choć ją już znam jakiś czas, to pamiętam, kiedy nie znając Asi, mówiłam Robertowi: Wooow, być takim fighterem... Dla mnie to IKONA, podziwiam ją za tak wiele rzeczy!! Sama wywodzę się ze sztuk walk i też jestem fighterem, dlatego tak bardzo szanuję jej pracowitość, dyscyplinę (!) i pewność siebie. Na SUKCES zapracowała sobie ciężką pracą! We wszystkim, co robi, jest prawdziwa, a w jej słowniku nie ma pojęcia "porażka", bo każde niepowodzenie przekuwa w doświadczenie (to też nas łączy). No więc, Aśka przyjechała do DOJO i na luzie, w fajnym stylu opowiadała o swojej DRODZE DO SUKCESU, inspirując uczestniczki obozu do bezwzględnej realizacji marzeń! Bez banałów, po ludzku i z wieeeelkim dystansem, za który również ją cenię! Równa z niej kobitka i bardzo dobry człowiek - dodała trenerka.

A wy wybralibyście się na obóz Lewandowskiej? Wygląda na to, że trenerka zapewnia uczestniczkom imprezy wiele wrażeń!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów