Lewandowska z dekoltem do pępka! Taka seksowna jeszcze nie była!

Paulina Ermel 24.10.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Trenerka wszystkich Polek i żona Roberta Lewandowskiego pojawiła się na pokazie Violi Piekut. Od tej stylizacji nie można było oderwać wzroku!

Pokazy mody Violi Piekut zawsze przyciągają zainteresowanie elity polskich gwiazd. Na ostatnim pokazie znanej projektantki pojawili się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Paulina Krupińska i Anna Lewandowska. Ta ostatnia zachwyciła seksowną stylizacją, od której ciężko było oderwać oczy! Czy pokazała za dużo?

Anna Lewandowska na pokazie Violi Piekut

Anna Lewandowska rzadko pojawia się na tego typu wydarzeniach, ale kiedy już zdecyduje przyjść i zapozować na ściance, robi ogromne wrażenie! Tak też było tym razem! Ania raczej nie wybiera stylizacji, które odsłaniałyby zbyt dużo. Teraz jednak niewiele pozostawiła wyobraźni!Trenerka na pokaz wybrała aksamitną sukienkę mini w ciemnofioletowym kolorze, który momentami wyglądał jak kobalt. Sukienka odsłoniła nie tylko długie zgrabne nogi Ani, ale też odsłoniła jej dekolt. Wszystko przez to, że sukienka miała na dekolcie rozcięcie niemal do pępka!Podoba wam się Ania w takim wydaniu? Czy pokazała już za dużo?

EN_01345695_0584
Fotografia: Eastnews
EN_01345695_0498
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Anna Lewandowska chętnie uczestniczy w pokazach mody, ale możemy też podziwiać jej stylizacje na Balu TVN. Przypominamy, jak wyglądała na jednym z takich przyjęć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów