Ania Lewandowska na zdjęciu z Laurą! Opublikowała je z wyjątkowego powodu

Anna Lewandowska uśmiechnięta w modne, białej koszulce
Fotografia: VIPHOTO/East News

Anna Lewandowska opublikowała nowe zdjęcie z małą Laurą! Tym poruszającym kadrem wspiera inne kobiety.

Anna Lewandowska wiele razy udowodniła już, że solidaryzuje się z innymi kobietami i los każdej z nich jest dla niej ważny. Teraz postanowiła wesprzeć je, włączając się do akcji #WomenSupportingWomen. Z tej okazji opublikowała wyjątkowe dla siebie zdjęcie, na którym czule przytula swoją maleńką córeczkę Laurę. Fotografia ma oczywiście czarno-biały odcień, co jest związane z wyzwaniem, w którym wzięła udział. Zobaczcie, na czym polega i dlaczego Ania się w nie włączyła.

Zobacz także: Lewandowska pokazała zmarszczki i drugi podbródek! "Widzicie mnie taką, jaka jestem"

Anna Lewandowska na nowym zdjęciu z Laurą. Tak wspiera inne kobiety

Ania Lewandowska, choć nie pokazała oczywiście twarzy małej Laury, zdecydowała się opublikować wyjątkowy dla siebie post.

Na zdjęciu widzimy, jak czule przytula swoje maleństwo. To właśnie zdjęciem z córeczką postanowiła wesprzeć inne kobiety.

Ania przyjęła wyzwanie #WomenSupportingWomen, do którego nominowała ją m.in. Małgorzata Kożuchowska. Polega ono na publikacji czarno-białego zdjęcia na Instagramie, które ma nieść pozytywne przesłanie na temat wspierania innych kobiet i wzajemnego inspirowania się i motywowania. Bez wątpienia zdjęcie Ani to wyraża. 

Jaki jest cel tego wyzwania? Okazanie siły kobiet i osiągnięcie przez nich wyznaczonych celów prywatnych i zawodowych. Ania bez wątpienia do tego dąży i może być motywacją dla innych! Sama z resztą nominowała do tego wyzwania bliskie sobie kobiety. 

Zobacz także: Lewandowscy zdecydują się na trzecie dziecko? Ania skomentowała!

Jesteś ciekaw, jak mieszkają Ania i Robert Lewandowscy w Monachium? Zobacz!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów