Anna Lewandowska ma powód do dumy. Ogromny sukces jej brata

Sylwia Bagińska 20.09.2019
Anna Lewandowska z bratem
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska bardzo często podkreśla, że rodzina to jedna z najważniejszych wartości w jej życiu. Karateczka ma ogromny powód do dumy.

Nie wszyscy fani Anny Lewandowskiej wiedzą, że trenerka ma młodszego brata, który od lat ją wspiera. Teraz kolej na trzymanie kciuków przez Anię. Piotrek debiutuje w nowej roli. To przełomowy krok w karierze młodego artysty.

Ogromny sukces brata Anny Lewandowskiej

Piotrek Stachurski to o dwa lata młodszy brat Ani Lewandowskiej. Ukończył on Akademię Sztuk Pięknych i jest zadeklarowanym artystą. Żona Roberta Lewandowskiego nieraz podkreślała, że relacja z bratem jest jedną z najważniejszych w jej życiu.

Inspiruje mnie. On artysta, ja sportowiec. On spokojny. Ja za to szalona. On w chmurach, a ja na ziemi. Można by tak długo, ale co najważniejsze, jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo, zawsze się wspieramy i nie pozwolimy się skrzywdzić – napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Już niedługo Anna Lewandowska będzie miała okazję cieszyć się sukcesem brata. Piotr Stachurski pochwalił się, że debiutuje w roli scenografa w spektaklu teatralnym.

Kochani, zaczynamy! Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa i mogę powiedzieć, że oficjalnie ruszyliśmy z przygotowaniami do naszej sztuki teatralnej. Czuję się podekscytowany, ponieważ jestem odpowiedzialny za scenografię do tego spektaklu. Jest to dla mnie ogromna szansa jako artysty i mam nadzieję, że to początek nowej przygody – napisał Piotr Stachurski.

No cóż… nie zostało nam nic innego, jak pogratulować Piotrkowi i życzyć dalszych sukcesów zawodowych. Powodzenia!

Zobacz także: Anna Lewandowska w komplecie polskiej marki! Za całość zapłacisz 300 zł

Uwielbiasz Anię Lewandowską? Sprawdź, ile o niej wiesz. Powodzenia!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów