Anna Lewandowska wyśmiana przez eksperta TVN! Mocna odpowiedź trenerki

Julia Pandecka 21.01.2020
Anna Lewandowska z grzywką w czerwonej bluzce uśmiecha się do zdjęcia
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się sposobem na przeziębienie, którym jest gęsi smalec. Doktor, który jest ekspertem TVN-u, postanowił ją wyśmiać. Trenerka odpowiada.

Ostatnio w sieci głośno było na temat kontrowersyjnej metody leczenia przeziębienia, którą opublikowała Anna Lewandowska. Okazuje się, że trenerka zdradziła, iż posmarowała przeziębioną Klarę gęsim smalcem. W sieci rozgorzała burza na ten temat. Fani Ani zaczęli się zastanawiać, jak to jest w ogóle możliwe. Z odpowiedzią na to pytanie przyszedł ekspert TVN, doktor Łukasz Durajski, który postanowił wyśmiać żonę Roberta Lewandowskiego. Ta odpowiada.

Zobacz także: Lewandowska pokazała nowe zdjęcie. Brzuszek jest już naprawdę spory!

Anna Lewandowska leczy Klarę gęsim smalcem. Ekspert TVN wyśmiał ją

Sezon na przeziębienia w pełni. Zwłaszcza dzieci, które mają niski poziom odporności, są na nie narażone.

Anna Lewandowska postanowiła ostatnio podzielić się ze swoimi fankami sposobem na przeziębienie najmłodszych. Zdradziła swój niezawodny patent, który stosowała na Klarze.

Nałóż smalec gęsi na klatkę piersiową i powoli wsmaruj w skórę. Przykryj pergaminem i owiń ręcznikiem - napisała trenerka.

Sposób Anny Lewandowskiej na przeziębienie spotkał się z różnymi, skrajnymi opiniami. Obalić go postanowił doktor Łukasz Durajski, który, jak podaje Plejada.pl, często występuje w stacji TVN jako ekspert.

Kochani, dzisiaj zalała mnie fala pytań o skuteczność gęsiego smalcu na kaszel i przeziębienie w związku z wpisem Anny Lewandowskiej. Skąd w ogóle pomysł? Oczywiście to jedna z magicznych metod stosowanych w medycynie ludowej. Niestety jego działanie pozostaje tylko w sferze marzeń, magii i domysłów. Jednak nie ma dowodów naukowych, które potwierdzają te właściwości lecznicze smalcu z gęsi, dlatego nie zaleca się go stosować jako metody leczenia - napisał.

Niektórzy postanowili nominować już Annę Lewandowską do "Biologicznej Bzdury Roku". Taka propozycja pojawiła się m.in. na facebookowym profilu "To tylko teoria".

Anna Lewandowska w roku 2017 za stwierdzenie, że smalec gęsi to źródło białka, zajęła drugie miejsce w Biologicznej Bzdurze Roku. W 2020 wraca ze smalcem gęsim jako środkiem na przeziębienie i kaszel oraz nową szansą na pierwsze miejsce w plebiscycie - napisali administratorzy.

Ania Lewandowska nie pozostawiła tego wszystkiego bez komentarza. Postanowiła odpowiedzieć wszystkim, którzy skrytykowali jej sposób na przeziębienie.

Pytacie mnie tutaj, wysyłacie mi różne screeny odnośnie mojej propozycji na domowe leczenie. Niech każdy robi to, co chce. Niech każdy stosuje takie rzeczy, które być może twojemu dziecku pomagają. Mojemu pomogło. Trzy dni i jest zdrowa, uśmiechnięta, szczęśliwa, a to najważniejsze. Chyba, że wybieracie od razu podanie antybiotyku. To już zostawiam wam - powiedziała Ania na InstaStory.

Zgadzacie się z nią?

Zobacz także: Anna Lewandowska przejmująco o swoim trudnym dzieciństwie: "Pieniędzy brakowało na wszystko"

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów