Anna Lewandowska szczerze o swojej ciąży. Coś jest na rzeczy?

Anna Lewandowska uśmiechnięta w zielonym sweterku
Fotografia: VIPHOTO/East News

O tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży, mówi się od dłuższego czasu. Teraz trenerka postanowiła odnieść się do tych doniesień i postawiła sprawę jasno.

Okres świąteczny sprzyja rozmowom o życiu rodzinnym. Nic więc dziwnego, że przed tegorocznym Bożym Narodzeniem fani Lewandowskich doszukiwali się u Ani dowodów na kolejną ciążę. Plotki podsycił też wywiad, w którym Robert powiedział, że planuje kolejne dziecko. Teraz Anna Lewandowska skomentowała te doniesienia.

Zobacz także: Lewandowska w drugiej ciąży? Internauci nie mają wątpliwości

Anna Lewandowska o ciąży

To jednak nie sam wywiad wzbudził ogromne emocje, co zdjęcia Ani na Instagramie. Lewandowscy opublikowali fotografie z imprezy świątecznej Bayernu Monachium, w którym Robert gra na co dzień. Ania z tej okazji założyła luźną sukienkę, która feralnie ułożyła jej się na brzuchu. Według internautów, odstający materiał sprawiał wrażenie, jakby pod nim krył się ciążowy brzuszek

Anna Lewandowska teraz postawiła sprawę jasno. Zdementowała doniesienia o ciąży i powiedziała, że to jest bardzo prywatna sprawa. Zaapelowała do mediów i internautów o odrobinę prywatności dla jej najbliższych. 

Generalnie nigdy nie odnoszę się do plotek, ale słuchajcie, nie. Dajmy spokój, to jest bardzo prywatna rzecz. Zarówno przy pierwszej ciąży, jak i przy kolejnej - bo teraz nie jestem - będę prosiła, żeby jednak prywatność w jakimś stopniu zachować. Wiadomo, że jesteśmy osobami publicznymi i nie da się do końca tego zrobić i wiemy, zgodziliśmy się na to i akceptujemy to, ale to jest bardzo prywatna sprawa - powiedziała Lewandowska w rozmowie z "Party".

Rzadko zdarza się, żeby żona Roberta Lewandowskiego w taki sposób odnosiła się do plotek, jak z resztą podkreśliła w rozmowie. Widać, że ten temat bardzo ją zdenerwował, a jednocześnie jest dla niej ogromnie ważny.

Zobacz także: Lewandowska chwali się zakupami na święta, a fanki atakują ją w komentarzach! 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku 

Niektóre gwiazdy zdecydowały się na naprawdę wyróżniające się imiona dla swoich dzieci. Koniecznie sprawdź najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów