Anna Lewandowska jest teraz blondynką! Internauci: "Włosy jak z bajki"

Róża Piasecka 18.09.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: Michal WARGIN/East News

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie zdjęcie z rozjaśnionymi włosami. Wygląda przecudnie!

Anna Lewandowska jest jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce i uwagę internautów zwraca nie tylko swoją perfekcyjną figurą. Jej zniewalający, lekko figlarny uśmiech i roześmiane oczy sprawiają, że co roku zyskuje kolejnych sympatyków. Trenerka ma swój urok! Jednym z największych atutów jej wyglądu są zdecydowanie jej bujne włosy. Nic dziwnego, że fanki chętnie wykorzystują jej porady na temat ich pielęgnacji!

Zobacz także: Ania Lewandowska zdradziła przepis na piękne i zdrowe włosy. Jest tani i prosty!

Na początku sierpnia Ania lekko rozjaśniła kolor swojej fryzury i nadała jej nowy kształt. Już wtedy jej fani pisali, że wygląda zjawiskowo. Ale teraz, po powrocie z wakacji, trenerka stała się niemal blondynką!

Ania Lewandowska jest blondynką!

Jej kosmyki rozjaśniły się na słońcu i stały się miedziano-złote. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała ten summer look i napisała, że jej włosy po wakacjach wymagają regeneracji.

Naszym zdaniem wyglądają wspaniale. Jednak słońce i słona woda rzeczywiście lekko osłabiają nasze kosmyki. Ania wie, jak zadbać o swoje! Internauci zwrócili uwagę, że stały się o wiele ładniejsze i jaśniejsze:

Ale jasne już są!

Przepiękny kolor włosów!

Kurczę, jakie gęste włosy... jak z bajki! - pisali.

Czy waszym zdaniem Ania powinna zostać blondynką na stałe? A może wolicie ją w ciemniejszych włosach?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów