Anna Lewandowska wbiła szpilę fance?! Poszło o jej batony

Anna Lewandowska w czerwonym bikini, słomkowym kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych na plaży
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Ania Lewandowska chętnie doradza fankom odnośnie zdrowego odżywiania. Ostatni komentarz internautki nieco ją przeraził. Postanowiła na niego odpowiedzieć!

Anna Lewandowska już od 4 lat ma swoją markę "Foods by Ann", z którą tworzy zdrowe produkty. Wśród nich są batony, które cieszą się ogromną popularnością! Ostatnio Ania opublikowała zdjęcie z wakacji, do którego pozuje właśnie ze swoimi najpopularniejszymi produktami w ręce. Fanka postanowiła przyznać jej się, że zastąpiła jej batonami słodycze, jednak jedna rzecz z jej wypowiedzi przeraziła trenerkę! Tym samym jej odpowiedziała.

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła płeć dziecka?! Wystarczy spojrzeć na wyprawkę maleństwa

Anna Lewandowska dyskutuje z fanką o batonach

Marka Ani Lewandowskiej oferuje zdrowe produkty. W tym batony, które zastępują fankom trenerki niezdrowe słodycze.

Jedna z fanek Ani postanowiła się pochwalić jej, że zamienia tymi batonami inne słodycze, choć zmaga się z uzależnieniem od cukru. 

Jestem uzależniona od cukru, ale ostatnio przerzuciłam się na batony Foods by Ann - są przepyszne. Trzy dziennie i daję radę - napisała. 

Jeden baton Ani Lewandowskiej waży 20 g i ma 86 kcal. Zawiera także 9,0 g cukrów. Aż trzy dziennie dostarczają nam ilość kalorii, którą można spożytkować na cały posiłek. I właśnie to najbardziej przeraziło Anię, która odpisała fance. 

Yhmy. A nie za dużo? - zapytała. 

Niektóre fanki jednak zwróciły jej uwagę na to, że od czegoś trzeba zacząć. Ania dalej rozwinęła swoją myśl i się wytłumaczyła. 

Uzależnienie od cukru niestety jest coraz bardziej powszechne, ale na szczęście nie jest procesem bez wyjścia. Mam nadzieję, że nie zrozumiałaś mnie źle w mojej poprzedniej odpowiedzi. Cukrowy detoks jest niezbędny i z tych 3 batoników stopniowo zejdź do jednego, a jeśli masz możliwość wspieraj się również aktywnością fizyczną - dodała trenerka.

I właśnie za takie rady uwielbiamy Anię!

Zobacz także: Ciężarna Lewandowska pokazała się w bikini! Internautki komentują jej brzuszek

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów