Anna Lewandowska na nowym zdjęciu: "Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona". Co się stało?

Julita Buczek 05.11.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram @annalewandowskahpba

Gwiazda umieściła na swoim instagramowym koncie fotografię, która może zaniepokoić jej fanów.

Anna Lewandowska to jedna z bardziej popularnych trenerek w Polsce. Dzięki niej tysiące osób zaczęło walczyć o lepszą sylwetkę. Zawsze uśmiechnięta Anna udostępniła w sieci zdjęcie, na którym wcale nie prezentuje się radośnie. 31-latka wygląda wręcz na bardzo zasmuconą. W opisie fotografii postanowiła wyjaśnić swoim wiernym fanom, co ją zaniepokoiło.

Lewandowską dopadła jesienna chandra?

Trenerka postanowiła wyjaśnić swoim fanom, że nie zawsze tryska pozytywną energią. W tym celu wykonała zdjęcie, na którym nie zobaczymy jej uśmiechu. Anna wyznała, że dopadła ją jesienna chandra.

Tak wyglądam, kiedy jestem smutna i zmartwiona. Rzadkooooo, bo rzadko to fakt, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie - napisała Lewandowska.

Wyznała również, że rzadko dodaje tego typu zdjęcia na swoje instagramowe konto.

Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu. Czasem jest tak, że, jak ktoś nas pyta, co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale... Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Prawda? - napisała Anna w dalszej części swojego obszernego wpisu.

Na sam koniec postanowiła zaapelować do swoich wiernych obserwatorów, aby nie przejmowali się zbytnio tym, co widzą w mediach, ponieważ nikt nie jest idealny.

Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne, by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą. Jutrzejszy dzień będzie. ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE - zakończyła 31-latka.

Co sądzicie o wyznaniu Anny?

Zobacz także: Żona Tajnera szczerze wyznaje: „Słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka”

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów