Lewandowska bez biustonosza. "Jak być wolnym to na całego"

Katarzyna Leszczyńska 09.05.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: EAST NEWS

Anna Lewandowska opublikowała motywacyjny wpis, na który spadła fala krytyki. Internauci zwrócili uwagę na coś jeszcze.

Anna Lewandowska znana jest z tego, że każdego dnia publikuje na Instagramie posty, które mają motywować jej fanki do prowadzenia zdrowego stylu życia. Zazwyczaj wstawia zdjęcia z treningów, ale często zdarzają jej się też fotografie stylizacji oraz z rodziną i przyjaciółmi. Rzadko jednak publikuje odważne zdjęcia. Tym razem było inaczej.

Zobacz także: "Chyba pani sufit na łeb upadł". Lewandowska w ogniu krytyki

Anna Lewandowska opublikowała kolejny motywujący post. Tym razem dotyczył pozytywnego myślenia i przekraczania swoich barier. Uwaga internautów spoczęła jednak na zdjęciu trenerki. Wielu z nich zauważyło, że Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym nie ma stanika!

Chyba ktoś nie ma stanika.

Bez stanika. Jak być wolnym to na całego.

Nie wszystkim jednak przypadła do gustu stylizacja żona Roberta Lewandowskiego. Pojawiły się również nieprzychylne komentarze.

Taka zgrabna, a chodzi w takim worku.

Krytyka spadła na Lewandowską również za sam post. Choć wiele fanek dziękowało jej za to, że jest dla nich motywacją każdego dnia, niektórzy internauci nie byli zachwyceni motywującym postem. Jeszcze inni wytknęli trenerce błędy, co zdarza się dość często w przypadku jej postów.

Ten motywujący bełkot jest straszny. Nie ma w nim nic osobistego i prawdziwego! Jeeeeee dziewczyny!!!! Motywacjaaa!!!! Dacie raaaadę!! Jest mooooc!!! Przecież tego nie da się słuchać.

Nie dość, że straszne brednie, to jeszcze w obu wersjach jest mnóstwo błędów językowych i interpunkcyjnych.

Sądząc jednak po pozytywnych komentarzach, których jest znacznie więcej, Lewandowska ma prawdziwą rzeszę wiernych fanek, które zawsze staną po jej stronie. Tak też było tym razem.

Brednie to ty wypisujesz! Pamiętaj, bądź człowiekiem dla drugiego człowieka, a życie stanie się lepsze – odpowiedziała krytykującemu fanka Lewandowskiej.

Jesteś wielką motywacją dla ludzi i za to cię uwielbiam! Jesteś niesamowitą kobietą o wielkim sercu – pisały inne fanki.

A was tego typu wpisy motywują?  

Zobacz także: Lewandowska pokazała pokój Klary. To zdjęcie rozpętało burzę w sieci

Zobaczcie w poniższej galerii, ile gwiazdy zarabiają za jeden post na Instagramie:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów