Anna Kalczyńska pojawiła się na premierze u boku mamy. To znana aktorka!

Anna Kalczyńska uśmiechnięta w bluzce w panterkę
Fotografia: Instagram/Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska pojawiła się na premierze filmu "Kurier" w towarzystwie mamy. Okazuje się, że to znana aktorka! Już wiemy, po kim dziennikarka odziedziczyła urodę.

Już 15 marca w kinach pojawi się film "Kurier". W związku z tym odbyła się oficjalna premiera najnowszej produkcji Władysława Pasikowskiego. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele znanych gwiazd, w tym Anna Kalczyńska. Co ciekawe, prezenterce na premierze towarzyszyła jej mama. Okazuje się, że Halina Rowicka, mama Kalczyńskiej, jest znaną serialową aktorką! Dziennikarka z pewnością odziedziczyła po niej urodę. Zobaczcie sami, jak się prezentowały.

Zobacz także: "Kurier" to nowy film Władysława Pasikowskiego! Zobacz oficjalny zwiastun

Anna Kalczyńska z mamą na premierze "Kuriera"

Anna Kalczyńska z okazji premiery "Kuriera" założyła prostą czarną kreację. Mocnym elementem w jej stylizacji była czerwona szminka, która dodawała jej elegancji. Obok niej pojawiła się jej mama, Halina Rowicka, która również postawiła na szykowną prostotę. A my tę panią doskonale kojarzymy ze srebrnego ekranu.

Okazuje się, że mama Anny Kalczyńskiej jest aktorką! Mogliśmy zobaczyć ją w najpopularniejszych polskich serialach jak: "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Klan" oraz "Przyjaciółki". Teraz już wiemy, po kim dziennikarka odziedziczyła urodę!

Obie panie wyglądały niezwykle promiennie. Pani Halina natomiast stojąc obok córki przypominała bardziej jej siostrę niż mamę. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Premiery kinowe na marzec 2019

Halina Rowicka i Anna Kalczyńska
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Anna Kalczyńska to jedna z gwiazd TVN-u. Stacja istnieje już od ponad 20 lat! W tym czasie niektóre jej twarze bardzo się zmieniły.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów