Anna Kalczyńska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Chciał ratować jej chorego syna

Marianna Bereza 29.08.2019
Anna Kalczyńska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Prezenterka opowiedziała, jak zapamiętała producenta filmowego.

Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia nad jeziorem Kisajno. Po kilku dniach prokuratura potwierdziła, że znaleziono jego ciało. W czwartek rozpoczną się uroczystości pogrzebowe producenta. Rodzina i przyjaciele pożegnali zmarłego, publikując nekrologi lub osobiste wspomnienia w mediach społecznościowych. Wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią producenta. 39-latka wspominał m.in. pisarz Michał Witkowski czy projektantka Gosia Baczyńska. Teraz do tego grona dołączyła Anna Kalczyńska, która opowiedziała "Faktowi" wzruszającą historię o 39-latku.

Anna Kalczyńska wspomina Piotra Woźniaka- Staraka

Dziennikarka podzieliła się z dziennikiem wzruszającą historią dotyczącą syna miliarderów. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" zapamiętała szczególnie jedno wydarzenie. Podczas zimowych ferii w górach jej syn zachorował. Kalczyńska przypadkiem spotkała na miejscu Piotra Woźniaka-Staraka. Producent od razu zaoferował jej pomoc.

Wspomniałam mu, że martwię się o syna. Jego reakcja była natychmiastowa. Piotr zaproponował, że zawiozą go do szpitala jego prywatnym helikopterem - opowiadała w rozmowie z "Faktem".

Dziennikarka spotkała 39-latka także w Sopocie, kilka dni przed śmiercią.

Moja córka zrobiła do niego głupią minę, on odpowiedział tym samym. To zostanie mi w pamięci na zawsze - dodała.

Kalczyńska podkreśliła, że syn miliarderów był bardzo ciepłym człowiekiem, który miał wspaniałe podejście do dzieci.

Kiedyś zaprosił mnie z mężem i dziećmi do restauracji. Udowodnił wtedy, że uwielbia dzieci. Miał z nimi rewelacyjny kontakt. Z moim synem dużo się wygłupiał, z dziewczynkami tańczył, robił wygibasy. Jego szaleństwo nie raz prowadziło go do niebezpiecznych sytuacji ale mówił, że anioły nad nim czuwają - wspominała.

Ostatnie pożegnanie producenta filmowego rozpocznie się w czwartek o godzinie 19:00 mszą żałobną. Następnego dnia urna z prochami zostanie złożona w Fuledzie, niedaleko Giżycka.

Zobacz także: Poruszająca odpowiedź na prośbę rodziny Piotra Woźniaka-Staraka. "Dobro pozostaje w świecie na zawsze"

Te znane osoby musieliśmy pożegnać w 2019 roku. Prawdziwi fani będą za nimi tęsknić. Teraz na liście nazwisk widnieje także Piotr Woźniak-Starak.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów