Internautka krytykuje stylizację Kalczyńskiej. "Obnażanie się nie pasuje matce trójki dzieci!"

Martyna Wojciechowska 25.05.2018
Anna Kalczyńska
Fotografia: Instagram.com/annakalczynska

Miała rację?

Anna Kalczyńska jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizji śniadaniowych. Jednak nawet ona musi się czasami zmagać z krytycznymi uwagami na swój temat. Ostatnio pod jej postem na Instagramie internautka zamieściła nieprzychylny komentarz dotyczący stylizacji Anny. Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Zobacz także: Kalczyńska już tak nie wygląda. Pokazała zdjęcie w nowej fryzurze. Fani zachwyceni. "Definicja piękna"

Internautka krytykuje stylizację Anny Kalczyńskiej

Mimo że Anna Kalczyńska jest po czterdziestce, wciąż może pochwalić się figurą jak nastolatka. Właśnie dlatego tak chętnie nosi kuse spódnice i sukienki. Niestety stylizacja, w której zaprezentowała się w czwartkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN", nie spodobała się jej obserwatorce na Instagramie.

Pani Anno, fatalnie pani wyglądała w tej spódniczce mini. Pokazywanie ud i takie publiczne obnażanie się nie pasuje matce trójki dzieci. Fatalnie pani wyglądała - stwierdziła kobieta.

Anna Kalczyńska postanowiła jej odpowiedzieć:

Dziękuję i przepraszam.. :) taka jest rzeczywistość - jedni chwalą, inni ganią i trzeba z tym żyć ! Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, natomiast oburzoną Panią, według której tak krótka spódnica nie przystoi matce trójki dzieci...mogę tylko uspokoić : moim dzieciom się podoba, sprawdziłam! - napisała Kalczyńska.

Fanki Anny postanowiły wziąć ją w obronę. W komentarzach znalazło się mnóstwo pozytywnych opinii. A jak wy oceniacie ubranie Kalczyńskiej?

Zobacz także: Kalczyńska ujawniła termin porodu Mołek. Prezenterka się wkurzy?

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów