Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie ojca sprzed lat. "Do zobaczenia, Tato"

Anna Kalczyńska żegna ojca.
Fotografia: instagram.com @annakalczynskam

Anna Kalczyńska mierzy się obecnie ze stratą jednej z najważniejszych osób w jej życiu. Opublikowała wzruszające zdjęcie z przeszłości i pożegnała ukochanego tatę.

Anna Kalczyńska przeżywa żałobę po śmierci ukochanego taty. Krzysztof Kalczyński zmarł 10 września tego roku. Aktor filmowy i teatralny odszedł po długiej walce z chorobą w wieku 87 lat. Teraz jego córka opublikowała wzruszające zdjęcie ze swojego dzieciństwa. W rozrywających serce słowach podziękowała za wsparcie i pożegnała ojca.

Anna Kalczyńska żegna tatę

Krzysztof Kalczyński mógł pochwalić się sporym dorobkiem aktorskim. Zagrał w wielu znanych i lubianych serialach, takich jak choćby "Klan" czy "Na Wspólnej". Kilka miesięcy przed śmiercią wydał książkę, która opowiada o jego karierze, rodzinie i doświadczeniu.

Żałobę przeżywa teraz cała rodzina Krzysztofa Kalczyńskiego. Najbardziej wystawiona na wzrok reporterów jest Anna Kalczyńska, która na co dzień pracuje w TVN-ie. Koledzy z branży oraz fani starają się wspierać ją na każdym kroku. Prezenterka zdecydowała się podziękować za wszystkie ciepłe słowa na swoim profilu na Instagramie.

W imieniu Mamy, Marysi i Filipa, dziękuję za kondolencje, wszystkie dobre słowa otuchy i wsparcia. Były i są dla nas bardzo ważne. Mamy z Tatą dużo przyjaciół. W ostatnich dniach dotarło do mnie, że to najlepsze, czego nas nauczył i co nam zostawił - Was.

Dziennikarka dodała również wzruszające zdjęcie ze swojego dzieciństwa, na którym pozuje razem z tatą. Słowa zawarte w opisie pod fotografią poruszyły wszystkich obserwatorów Kalczyńskiej.

Tej dziewczynce Tata nie powie już, jaka jest mądra i dzielna. Dziś ta dziewczynka musi sama być mądra i ładnie się pożegnać... chociaż tupie nóżką i nie chce (...) Do zobaczenia, Tato. Kocham Cię - napisała.

Życzymy Annie Kalczyńskiej i całej jej rodzinie dużo sił w tym trudnym czasie.

Zobacz także: Anna Kalczyńska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Chciał ratować jej chorego syna

Jak dobrze znasz te popularne filmy? Sprawdź swoją wiedzę.

Quiz: filmy wszech czasów
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy wszech czasów? Tylko co 5 osoba zdobywa komplet punktów..

Quiz: filmy wszech czasów

1. Czy głównemu bohaterowi filmu "Skazani na Shawshank" udaje się zbiec z więzienia?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów