Kalczyńska w bikini i bez makijażu. Towarzyszył jej brat!

Malwina Wasilewska 09.08.2019
Anna Kalczyńska
Fotografia: Instagram.com/annakalczynskam

Wygląda na 43 lata?

Anna Kalczyńska spędza wakacje nad polskim morzem, skąd zamieściła gorące zdjęcie w bikini. Na tym ujęciu prezenterka "Dzień Dobry TVN" pozuje ze swoim bratem, który jest ratownikiem. Internautki zachwycają się pięknym rodzeństwem. Zobaczcie!

Anna Kalczyńska w bikini nad polskim morzem

Anna Kalczyńska może pochwalić się rewelacyjną sylwetką. Post, w którym pokazała się w czerwonym bikini, zdobył ogromną popularność na Instagramie. Prezenterka zachwyca naturalnością. Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że ma 43 lata i 3 porody na koncie. W swoim wpisie Anna opowiedziała o swoim bracie ratowniku towarzyszącym jej na najnowszym zdjęciu:

Lato w Chałupach zawsze z bratem - ratownikiem. Na razie jego status i legendarne doświadczenie ratownicze przydaje się (na szczęście) jedynie w towarzyskich sytuacjach wieczornych, ale wzajemnie ratujemy się na co dzień przy różnych okazjach, gotując obiady dla naszych dzieci, opiekując się nimi, kiedy jedno z nas idzie biegać czy pływać na Windsurfingu. On ma troje dzieci (na razie) i ja mam troje dzieci i jak widać nawet ubieramy się podobnie... - napisała prezenterka.

Fanki Kalczyńskiej komplementują jej figurę:

Super fotka. Aniu, wyglądasz zjawiskowo. Bijesz na głowę wiele koleżanek. Jesteś po prostu Piękna!

Naturalna, piękna!

Zawsze piękna Ania.

A jak wy oceniacie figurę Kalczyńskiej? My jesteśmy pod wrażeniem!

Oni są na antenie TVN-u od wielu lat! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy stacji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów