Anna Kalczyńska napisała Marinie SMS-a po wpadce z imieniem Liama w "DD TVN". Wokalistka odpowiedziała!

Zuzanna Morska 02.10.2019
Anna Kalczyńska
Fotografia: instagram.com/annakalczynskam

W jednym z wydań "DD TVN" Anna Kalczyńska rozmawiała z wokalistką Mariną Łuczenko-Szczęsną. Pomyliła wówczas imię synka piosenkarki. Po nagraniu postanowiła wyjaśnić całe zajście.

Anna Kalczyńska wraz z Andrzejem Sołtysikiem są współprowadzącymi "Dzień Dobry TVN". Podczas jednego z ostatnich wydań na kanapie w studiu zasiadła Marina Łuczenko-Szczęsna, która opowiadała o udziale w serialu "39 i pół tygodnia", który jest kontynuacją popularnego "39 i pół".

W pewnym momencie Kalczyńska zapytała wokalistkę, jak godzi pracę na planie z wychowywaniem synka Liama. Właśnie wtedy zaliczyła wpadkę - zamiast wymówić imię "Lijam", powiedziała "Lajam". Po niefortunnym nagraniu dziennikarka postanowiła napisać do niej SMS-a. 

Anna Kalczyńska napisała Marinie SMS-a

Pomyłka Anny Kalczyńskiej szybko rozeszła się w sieci. A sama dziennikarka nie spodziewała się, że doczeka się ona aż takiego odzewu! W rozmowie z dziennikarzem Jastrzapost.pl wyjaśniła, że zawsze stara się jak najlepiej przygotować do programu. Ale tym razem zdarzył jej się błąd.

Sprawa zaczęła żyć własnym życiem. Nie śledziłam tego, bo akurat trafiło to na moje smutniejsze dni, ale faktycznie, kiedy otworzyłam jakiś portal i zobaczyłam, ile portali zaczęło pisać o tej sprawie, to byłam mocno zaskoczona. Ja jestem osobą, która bardzo dużą rolę przywiązuje do wymowy, szczególnie w języku angielskim. Wydawało mi się, że jestem ekspertką, a tu się okazało, że się tylko wydawało. Więc poczułam się bardzo zawstydzona tą pomyłką i tą wpadką - powiedziała.

Dodała też, że medialna burza skłoniła ją do napisania SMS-a do Mariny.

Napisałam do Mariny osobiście, że mam nadzieję, że nie ma mi tego za złe, żeby się nie przejmowała tak dużym oddźwiękiem tej całej historii medialnej, no bo tak jest. Jest piękna, jest zdolna, bardzo popularna, więc siłą rzeczy każda taka historia jest dla jej fanów interesująca, dlatego piszą, i tak będzie - dodała.

A Marina odpowiedziała na wiadomość prezenterki. Napisała, że nie czuje się urażona, a rozmowa była bardzo miła. Wygląda na to, że kobiety wyjaśniły sobie wszystko i nie ma sensu dalej tego roztrząsać.

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów