Szokujące doniesienia z życia Anny Jantar! Mąż podejrzewał ją o romans

Anna Jantar w białym kapeluszu
Fotografia: Instagram/Natalia Kukulska

Anna Jantar i Jarosław Kukulski byli bardzo zgraną parą. Okazuje się jednak, że były momenty, kiedy kompozytor był zazdrosny o swoją ukochaną. Miał powody?

Anna Jantar i Jarosław Kukulski przez lata tworzyli piękny duet, zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym. Owocem ich związku była, równie utalentowana jak rodzice, córka, Natalia Kukulska. Jak to w życiu bywa, sielanka nie trwała jednak zawsze. Według najnowszych informacji, jakie pojawiły się w mediach, Kukulski był zazdrosny o swoją ukochaną, a dokładnie... o jej bliską relację z innym kompozytorem, z którym Jantar stworzyła utwór "Mamy dla siebie - siebie".

Zobacz także: Natalia Kukulska spełniła życzenie swojej matki. O co poprosiła ją Anna Jantar? 

Jarosław Kukulski był zazdrosny o Annę Jantar

Piosenka "Mamy dla siebie - siebie" to utwór, który Anna Jantar stworzyła we współpracy z Januszem Kondratowiczem. To on był m.in. autorem słów.

Teraz Kondratowicz wydał książkę "Wieczór nad rzeką zdarzeń". Opisuje w niej swoją współpracę z wokalistką i tym samym wspomina, że Kukulski był o niego bardzo zazdrosny.

Ance numer przypadł do gustu, a Jarek wpadł w szał. Zaczął nas podejrzewać o romans! Długo musiałem go przekonywać, że ta niewinna piosenka, to nie wyznanie miłosne Anny do mnie, czy moje do niej, a apoteoza przyjaźni. On jednak wiedział swoje - pisał Kondratowicz.

Cytując utwór Violetty Villas, "nie ma zazdrości bez miłości". I to potwierdza, jak wielkie było uczucie Jantar i Kukulskiego. Ich małżeństwo przetrwało, mimo tych lekkich zawirować, aż do tragicznego wypadku, w którym zginęła artystka.

Zobacz także: Natalia Kukulska złożyła wyjątkowy hołd rodzicom. "Pierwszy wers to było moje <być albo nie być>"

Wydaje ci się, że znasz każdy tekst kultowych polskich piosnek? W takim razie ten QUIZ jest właśnie dla ciebie - spróbuj poprawnie dopasować słowa do piosenki.

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów