Anna Głogowska po "Tańcu z Gwiazdami" zniknęła z mediów. Wróciła odmieniona "Anka, wyglądasz bombowo"

Katarzyna Leszczyńska 15.11.2017
Anna Głogowska
Fotografia: EAST NEWS

Tancerka pojawiła się na imprezie promującej kalendarz.

Anna Głogowska to polska tancerka, która specjalizuje się przede wszystkim w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Sławę przyniósł jej udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Tam też gwiazda poznała swojego późniejszego męża, aktora Piotra Gąsowskiego. Wcielała się również w prowadząca „Tańca z gwiazdami” u boku Krzysztofa Ibisza.

Jesienią 2015 roku gwiazda zrezygnowała z prowadzenia najpopularniejszego tanecznego show w Polsce. Tancerka zniknęła z mediów, co jakiś czas prezentując się jedynie na ściankach podczas różnych wydarzeń. Ostatnio zaskoczyła wszystkich nieco odmienionym wyglądem.

Anna Głogowska pojawiła się na imprezie promującej kalendarz zachęcający do adopcji psów "Dobra Adopcja 2018". Tancerka z tej okazji założyła białą koszulę i futrzaną kamizelkę. Pozowała na ściance w towarzystwie czworonożnych przyjaciół. Główną uwagę wśród obserwujących jej wygląd zwróciła nowa fryzura gwiazdy. Głogowska zapuściła włosy i delikatnie zmieniła ich blond odcień. Jak wygląda?

Anna Głogowska w nowej odsłonie
Fotografia: EAST NEWS

Fanom podoba się wygląd Anny Głogowskiej

Pod niedawno wstawionym przez tancerkę na Facebooku zdjęciem, fani zachwycają się jej wyglądem. Choć do tej pory byli przyzwyczajeni do jaśniejszych włosów Głogowskiej, w tej wersji również przypadła im do gustu.

Anka, wyglądasz bombowo i już.

Cudnie Pani Aniu.

Tancerka rzadko eksperymentuje z fryzurami, o czym świadczy to, że do tej pory była znana z blond włosów. Jakiś czas temu mocno je ścięła. Teraz przyszedł czas na zmianę koloru. W jakiej fryzurze wygląda najlepiej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów