Chwile wzruszenia w "Starsza pani musi fiknąć". Anna Dereszowska wspomina śmierć mamy

Anna Dereszowska
Fotografia: instagram.com @dereszowska

Anna Dereszowska przeżyła wzruszające chwile w programie "Starsza pani musi fiknąć". Pojawiła się w show ze swoim tatą.

Anna Dereszowska wykorzystała program "Starsza pani musi fiknąć", aby przeżyć wyjątkową przygodę ze swoim tatą. Zabrała pana Krzysztofa do Korei Południowej, gdzie mógł spełnić swoje największe marzenie. Aktorka wspomniała również śmierć mamy. Widzowie przed telewizorami z pewnością byli poruszeni tymi słowami.

Anna Dereszowska w "Starsza pani musi fiknąć"

"Starsza pani musi fiknąć" to najnowszy hit stacji TVN. Program cieszy się olbrzymią oglądalnością. Do tej pory w show pojawili się m.in. Andrzej Piaseczny oraz Joanna Krupa. Gwiazdom towarzyszy ktoś z rodziny - zazwyczaj mama. W przypadku Anny Dereszowskiej był to jednak ojciec.

Aktorka zabrała tatę do Seulu. Tam mógł spełnić swoje marzenie o występie na scenie aktorskiej.

Ewidentnie tata odbierał show tym aktorom. Kto wie jakby się potoczyły losy taty, gdyby rzucił studia medyczne - komentowała gwiazda.

Pan Tomasz przeżył na wyjeździe kilka ekstremalnych przygód, takich jak lot samolotem oraz zjazd z 80-metrowej wieży. W pewnym momencie jego córka oddała się wspomnieniom o mamie, która zmarła lata temu.

Mam nadzieję, że tata się nie obrazi, ale w domu to kobiety nosiły spodnie. I moja mama i jego druga żona, moja macoszka. Myślę, że tata wolał takie silne kobiety. Mama zmarła kiedy brat miał 13, a ja 9 lat. Mamę pamiętam dzięki opowieściom i zdjęciom. Podobno jestem do niej podobna. Pamiętam, jak tata przyjechał ze szpitala i powiedział nam, że mama nie żyje. Przygotował nas do tego - podkreśliła Anna Dereszowska.

Wzruszające słowa aktorki z pewnością poruszyły fanów.

Ucieka ten czas, człowiek się orientuje, że jest za późno. Trzeba pobyć razem - dodała Anna na koniec odcinka ze łzami w oczach.

Oglądaliście najnowszy odcinek "Starsza pani musi fiknąć"?

Zobacz także: "Starsza pani musi fiknąć" już na antenie TVN-u! O której oglądać i kto wystąpi?

Której gwieździe powinieneś towarzyszyć w "Azja Express"? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź.

Rozwiąż quiz

Z którą gwiazdą powinieneś być w parze w programie "Azja Express"?

1. Który z tych seriali podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów