Anna Dereszowska walczy z nieuleczalną chorobą. Aktorka szczera jak nigdy dotąd

Marianna Bereza 10.09.2019
Anna Dereszowska
Fotografia: Jakub Kaminski/East News

Gwiazda "Lejdis" zdobyła się na odważne wyznanie. Jak sobie radzi?

Anna Dereszowska to znana i lubiana aktorka. Ostatnio możemy śledzić ją w serialu TVP2 "Lepsza połowa". 38-latka zdobyła się na szczere wyznanie. Okazuje się, że cierpi na poważną chorobę, z którą zmaga się coraz więcej gwiazd show-biznesu. Jak sobie radzi?

Dereszowska to kolejna osoba, która wyznała, że cierpi na Hashimoto, czyli przewlekłe zapalenie tarczycy. Z tą nieuleczalną chorobą walczą m.in. Joanna Krupa, Majka Jeżowska, Kinga Rusin, Kayah czy Maffashion. Warto wspomnieć, że schorzenie to może prowadzić do nadwagi, cukrzycy, wahań nastroju i depresji. Leczenie trzeba prowadzić do końca życia.

Anna Dereszowska cierpi na Hashimoto

Aktorka w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że z chorobą stara się walczyć, dobierając odpowiednie menu. Gwiazda "Przyjaciółek" i "M jak miłość" postawiła na dietę pudełkową.

Staram się za pomocą diety poprawiać swoje wyniki badań i odpowiednim jedzeniem wpływać na własne samopoczucie. Wyeliminowałam gluten i laktozę - zdradziła.

Dereszowska wybrała takie rozwiązanie ze względu na napięty grafik. Jest to dla niej po prostu wygodne.

Nie ukrywam, że przy ogromnej ilości zajęć nie byłam w stanie zapanować nad swoim menu, więc zdecydowałam się na odpowiednio dobraną dietę pudełkową. To rozwiązanie świetnie się sprawdza – opowiadała w rozmowie z dziennikiem.

Mamy nadzieję, że aktorce uda się zapanować nad chorobą. Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Gwiazdor "M jak miłość" miał stalkera! Bał się o swoje życie

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów