Czartoryska pokazała zdjęcie ze swojego baby shower. Imprezę wyprawiła jej polska gwiazda

Anna Czartoryska
Fotografia: Pi

Zdradziła też, jakiej płci będzie jej dziecko.

Anna Czartoryska spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swojego baby shower, które wyprawiła jej inna znana aktorka. Anna nie mogła wymarzyć sobie lepszej imprezy!

Baby shower Anny Czartoryskiej

Niedługo po ślubie z Michałem Niemczyckim Anna Czartoryska wycofała się z życia publicznego i zajęła się życiem rodzinnym. Niedawno informowaliśmy o tym, że aktorka powita na świecie trzecie dziecko. Tuż przed porodem gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z baby shower, na którym nie zabrakło jej przyjaciółki, Olgi Frycz.

 Wspaniałe dziewczyny. Każda inna. Cudowne mamy, żony, narzeczone. Niezależne, ambitne, wrażliwe, pełne pasji i radości życia. Dla mnie przede wszystkim moje ukochane przyjaciółki – napisała Anna pod zdjęciem z baby shower.

W jednym z wywiadów Anna podała płeć dziecka. Okazuje się, że będzie to chłopiec!

Ten czas, który poświęcam na macierzyństwo jeszcze bardziej się wydłuży, ale jestem bardzo podekscytowana i bardzo się cieszę. Przede wszystkim dzieci będą miały przewagę liczebną, co podobno jak mówią bardziej doświadczeni rodzice – to bardzo dużo zmienia. Ale jesteśmy bardzo podekscytowani, bardzo się cieszymy, dzieci są też bardzo podekscytowane więc myślę, że z taką niecierpliwością patrzymy w przyszłość. Zostało jeszcze kilka miesięcy, ale już wiemy, że będzie chłopiec - powiedziała w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Przypomnijmy, że aktualnie Anna wraz z mężem wychowuje 4-letniego Ksawerego i 2-letnią córkę Janinę. Rodzicom życzymy wszystkiego dobrego i z niecierpliwością czekamy na poród.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów