Anna Czartoryska-Niemczycka pochwaliła się zdjęciem sprzed 20 lat!

Julita Buczek 03.09.2019
anna czartoryska-niemczycka
Fotografia: VIPHOTO/East News

35-latka udostępniła zdjęcie, na którym ma 15 lat. Co za zmiana!

Anna Czartoryska-Niemczycka to bardzo znana aktorka i piosenkarka. Wystąpiła w takich produkcjach jak "Dom nad rozlewiskiem" czy "Szpilki na Giewoncie". Od 2013 roku jest żoną Michała Niemczyckiego i doczekała się z nim trójki dzieci. Niedawno na jej koncie na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Anna jest młodsza o 20 lat. 

Anna Czartoryska-Niemczycka na starych fotografiach

Okazuje się, że na udostępnionej w sieci fotografii Ania ma zaledwie 15 lat. Okazuje się, że kobieta, z którą Anna pokazuje na zdjęciach, jest jej najlepszą przyjaciółką. Czartoryska-Niemczycka wcale się nie zmieniła!

20 lat temu, 1 września, pierwszego dnia w nowej szkole zamachała do mnie dziewczyna o najpiękniejszym uśmiechu, jaki znam. @agnieszkawitkowicz_matolicz dziękuję Ci za to, że byłaś ze mną w najlepszych i najgorszych chwilach. Za wszystkie wspólne wyprawy, pogaduchy przez telefon, za to, że jak nikt potrafisz dochować tajemnicy; za Twoje zaufanie i za Twoją szczerość, i za to, że przy Tobie zawsze mogę być sobą. Za to, że nasza przyjaźń trwa mimo tylu zwrotów akcji w naszym życiu i za to, że przez ten czas nigdy się nie pokłóciłyśmy (nawet, wtedy gdy nasi synowie wyrywali sobie wiaderko). Za wszystko, czego się od Ciebie nauczyłam, na czele z tym, jak stawiać czoła przeciwnościom losu i przekuć je w coś pięknego. A najbardziej dziękuję Ci za każde wspólne pękanie ze śmiechu! - napisała we wzruszającym wpisie Anna.

Widzisz podobieństwo?

Zobacz także: Maria Konarowska zdradziła płeć dziecka. Przyszła mama ogłosiła to na Instagramie!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów