Anja Rubik w szczerym wywiadzie o rozwodzie. Zdradza powody rozstania. "Najtrudniejsza decyzja życia"

Emilia Klima 12.07.2017
Anja Rubik, Sasha Knezevic
Fotografia: ONS

Modelka rozwiodła się z mężem w zeszłym roku. W rozmowie z magazynem "VIVA!" zdradziła kulisy tej trudnej dla niej decyzji. 

Najbardziej znana polska modelka w 2011 roku poślubiła modela serbskiego pochodzenia, Sashę Knezevicia. Uchodzili za wyjątkową zgraną parę, dlatego informacje o kryzysie w małżeństwie, które do mediów zaczęły docierać w 2016 roku, były szokiem dla wielu. Rubik spekulacje potwierdziła oficjalnie w sierpniu 2016. Zaznaczyła, że rozstanie przebiega w przyjaznej atmosferze i żadne osoby trzecie w nim nie uczestniczyły. 

Potwierdzają to słowa, która wypowiedziała teraz w rozmowie z magazynem "VIVA!".

Rozwód to był bardzo ciężki moment w moim życiu i tak samo w życiu Saszy. Cieszę się, że udało nam się rozstać w pokojowy, cywilizowany sposób i nadal troszczymy się o siebie, ja wiem dokładnie, co się dzieje u niego, on wie co dzieje się u mnie. To było ogromnie smutne, że jednak nie możemy razem funkcjonować i chcemy zupełnie różnych rzeczy.

Modelka w dalszej części wypowiedzi przyznaje, że na rozpad małżeństwa mogło mieć wpływ to, że para na ślub zdecydowała się w młodym wieku. Modelka miała wówczas 28 lat. 

Poznaliśmy się kiedy byliśmy bardzo młodzi i w pewnym momencie po prostu zaczęliśmy się rozwijać w innych kierunkach. Sporo czasu minęło zanim zrozumieliśmy, że chcemy całkowicie inaczej żyć i nie ma sensu torturować się nawzajem. Ja go ciągnęłam w moją stronę, a Sasza mnie ciągnął w swoją. Ani ja nie byłam szczęśliwa, ani on.

Anja Rubik, Sasha Knezevic
Fotografia: East News

"Najtrudniejsza decyzja w życiu"

Modelka twierdzi, że w tym momencie życia ma pełne przekonanie, że decyzja o rozstaniu była słuszna. Co nie znaczy, że w moment jej podjęcia był dla niej łatwy. 

Dla naszego szczęścia trzeba było podjąć tę decyzję. To była trudna decyzja. Chyba najtrudniejsza w moim życiu. Podejmowaliśmy ją długo. Rozstawaliśmy się, potem znowu się spotykaliśmy, rozmawialiśmy, próbowaliśmy coś odbudować, aż ostatecznie stwierdziliśmy, że nie ma wyjścia. Mam wrażenie, że obydwoje w jakiś sposób zaczęliśmy nowe życie - stwierdziła.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Anji i Sashy szczęścia na nowej drodze życia ;-)

Sasha Knezevic, Anja Rubik
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów