Anja Rubik zdradza intymne szczegóły z przeszłości. "Kiedyś przespałam się z...". Dziś żałuje. "Nie mogę zrozumieć dlaczego"

Anna Respondek 14.11.2017
Anja Rubik
Fotografia: Instagram/anja_rubik

Modelka zdecydowała się na bardzo szczery wywiad. Rubik promuje akcję "Sexedpl", która ma otworzyć dialog o kwestiach seksualnych w Polsce. 

Anja Rubik postanowiła zorganizować akcję dla wszystkich młodych ludzi, która ma się skupić na uświadomieniu seksualnym. W "Sexedpl" wzięło udział wiele znanych polskich gwiazd, między innymi Maciej Stuhr, Monika Brodka czy Roma Gąsiorowska a nawet znany polityk Robert Biedroń. Każda ze znanych osób w osobnym wideo mówi na temat swoich doświadczeń i przemyśleń związanych ze sferą intymną. 

W ramach kampanii modelka postanowiła opowiedzieć o swoim nieodpowiedzialnym zachowaniu z młodości, które mogło kosztować ją zdrowie, a nawet życie. W wywiadzie dla magazynu "Wprost" Rubik opowiedziała o jednym razie, kiedy zdecydowała się na stosunek bez zabezpieczenia. 

Kiedyś przespałam się z facetem bez zabezpieczenia. Przespałam się, bo było namiętnie, nie mogliśmy przestać, mimo że on nie miał prezerwatywy. Już po wszystkim wpadliśmy w panikę. Zrobiłam badania - opowiedziała.

Anja wyciągnęła wnioski z tej niebezpiecznej sytuacji i winą obarczyła nie tylko mężczyznę, ale również siebie. Stwierdziła bowiem, że nie tylko panowie powinni nosić przy sobie prezerwatywy, gdyż kobiety są tak samo odpowiedzialne za swoje bezpieczeństwo i zdrowie. 

Miałam szczęście, niczym się nie zaraziłam. Ale dziś, po latach, nie mogę zrozumieć, dlaczego ja, osoba dorosła, świadoma, aktywna seksualnie, nie miałam prezerwatywy. Kobiety też powinny być przygotowane na takie sytuacje. To nie tylko kwestia HIV, ale też na przykład opryszczki, z którą także można mieć problemy do końca życia – wyjaśniła Anja.

Widzieliście jakieś odcinki z serii "Sexedpl"? 

anjas
Fotografia: Instagram/anja_rubik
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów