Anja Rubik pokazała się nago. Zrobiła to w słusznej sprawie

Malwina Wasilewska 09.08.2019
Anja Rubik
Fotografia: Instagram.com/anja_rubik

W ten sposób modelka walczy o dobro naszej planety.

Anja Rubik wielokrotnie udowadniała nam, że dla niej tematy tabu nie istnieją. Polska modelka i aktywistka ostatnio pokazała się nago z ręką związaną plastikową torebką. Pod odważnymi ujęciami dodała wpisy na temat zanieczyszczeń, które doprowadziły do wyginięcia setek tysięcy morskich stworzeń. Zdjęcia Anji wywołały ogromne emocje.

Anja Rubik nago walczy o oceany

Anja Rubik, od dłuższego czasu współpracująca z organizacją ekologiczną Parley for the Oceans, po raz kolejny zwraca uwagę na zanieczyszczenia w morzach i oceanach. Pod swoimi nagimi zdjęciami, na których pozuje obok plastikowych butelek i torebek, zamieściła posty dotyczące fatalnej kondycji wód.

100 tys. morskich stworzeń ginie co roku na skutek zaplątania w tworzywa sztucznego. Mowa tylko o tych znalezionych.Co roku przez plastik ginie około 1 miliona ptaków morskich. Według "The Wall Street Journal", na terenie USA rocznie sprzedaje się 100 miliardów plastikowych toreb na zakupy, a tylko 1 proc. z nich podlega recyklingowi! Reszta trafia na wysypiska śmieci i do oceanów! Na całym świecie zużywa się od 500 miliardów do 1 biliona plastikowych toreb. To ponad milion na minutę! - napisała Anja.

Niektórzy internauci podziwiają ją za odwagę, a inni twierdzą, że pokazywanie swoich nagich ujęć w sieci to już przesada. A jak wy oceniacie działalność Anji na rzecz ekologii?

Niektóre gwiazdy są obecne w polskim show-biznesie od lat! Zobaczcie, jak oni się zmienili.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów