Anja Rubik pokazała na Instagramie bardzo odważne zdjęcie. To nowy trend wśród modelek?

Anna Respondek 22.08.2017
Anja Rubik
Fotografia: ONS

Ostatnio odważnym zdjęciem pochwaliła się Magdalena Frąckowiak. Teraz ponownie zrobiła to Anja Rubik. 

Anja Rubik wypoczywa na wakacjach w okolicach wschodniego wybrzeża Hiszpanii. Baleary to wyjątkowo urokliwe miejsce, którym modelka regularnie się z nami dzieli, zamieszczając na Instagramie wiele zdjęć. 

Rubik znana z walki o równe traktowanie kobiet i mężczyzn po raz kolejny zdecydowała się pokazać w mediach społecznościowych nagie piersi. Już niejednokrotnie wypowiadała się na temat "sutkowej histerii".

Nie rozumiem tylko tego, że w Ameryce możesz pokazać wulgarne zdjęcia kobiet na okładkach magazynów dla mężczyzn i wszystko jest ok. Ale jeśli pokażesz damski sutek w bardzo piękny i zmysłowy sposób w magazynie mody, ludzie są oburzeni. Dla mnie to zabawne. Każdy ma sutki. W Europie pokazywanie tej części ciała jest na porządku dziennym. Cała ta "sutkowa histeria" w Stanach mnie śmieszy - mówiła w wywiadzie dla Style.com.

W niedzielę roznegliżowanym zdjęciem pochwaliła się Magdalena Frąckowiak, która przy okazji miała "dobrą radę" dla hejterów.

Czytaj więcej: Magdalena Frąckowiak pozuje nago na Instagramie. Ma też radę dla hejterów. "Jakiś problem?" - pyta

Fani modelki podzieleni

Większość internautów jest zachwycona zdjęciem modelki, pojawiły się jednak również głosy krytyki. 

Piekna. Naturalna. Kobieta.

Kocham to! Czas najwyższy na równouprawnienie w zakresie pokazywania się bez koszulki!

To już ani ładne, ani eleganckie, ani z klasą, ani z seksapilem....Więc po co? Żeby zwrócić uwagę?

Poruszono także kwestię usuwania nagich zdjęć przez Instagrama. Fani zastanawiali się, dlaczego "gwiazdom" wolno więcej.

Mnie tam nie przeszkadza, że Anja ma odkryte piersi, wręcz przeciwnie, tylko zastanawia mnie jedna rzecz. Bo kiedy normalny użytkownik chce opublikować zdjęcie z odkrytym damskim sutkiem, to zaraz jest ono blokowane, a celebryci nie mają problemu z publikacją takich zdjęć - zastanawiali się użytkownicy. 

A Wy, co sądzicie o takich zdjęciach? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów