Anja Rubik pokazała bardzo odważne zdjęcie na Instagramie. Internauci: Zaraz znów cię zablokują

Redakcja 14.07.2017
Anja Rubik
Fotografia: ONS

Modelka znana jest z tego, że nie wstydzi się swojego ciała i chętnie je pokazuje. 

Anja Rubik, jedna z najlepszych polskich modelek, nie ma oporów przed pozowaniem topless. Jej nagie zdjęcia pojawiała się nie tylko w najlepszych magazynach na świecie, ale również na jej Instagramie. Tym razem pochwaliła się zdjęciem zrobionym przy okazji sesji dla magazynu "Viva". 

Rubik po raz kolejny buntuje się przeciwko polityce Instagrama, która zabrania kobietom pokazywania nagich piersi. Kilka lat temu, z powodu zdjęcia, na którym dojrzeć można było sutek modelki, skasowano jej konto. 

Skasowano mi tam konto za opublikowanie zdjęcia z ledwie widocznym sutkiem. Ludzie teraz są pruderyjni i wąsko myślący. Nie obawiajcie się nagiego sutka! Akceptujcie swoje ciało - powiedziała kilka lat temu Anja Rubik w rozmowie z NaTemat.pl. 

Wszystko wskazuje na to, że modelka zbytnio się tym nie przejęła, bo właśnie opublikowała kolejne zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki. Tym samym wspiera akcję "Free the Nipple" ("Uwolnić sutek"), która sprzeciwia się cenzurowania kobiecych ciał. 

Najlepsze chwile - napisała Anja Rubik. 

"Cudowna"

Zdjęcie przypadło do gustu wielu internautom, czemu dają wyraz w komentarzach. 

Zdjęcie sztos!

Jesteś cudowna.

Super zdjęcie. Czysta natura. I na pewno lepsze od wypinających się wulgarnie instagramowych sztucznych lalek.

Nie ma to jak stanąć na skarpie bez stanika i zrobić sobie zdjęcie, a potem wstawić je na insta. Po prostu good.

Cudna fotka, ale zaraz znów cię zablokują!

Mamy jednak nadzieję, że tym razem Instagram odpuści i nie skasuje konta modelki. Jej zdjęcie nie jest przecież wulgarne, a po prostu piękne. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów