Anja Rubik opublikowała wstrząsające wideo z pożaru Notre Dame!

Anja Rubik przejęta w skórzanej kurtce
Fotografia: Instagram/Anja Rubik

Wczoraj ze łzami w oczach obserwowaliśmy płonącą katedrę Notre Dame. Anja Rubik opublikowała wideo, na którym widać, jak wali się iglica świątyni. Jesteśmy poruszeni.

Cały świat wczorajszego wieczoru wstrzymał oddech. W płomieniach stanął jeden z symboli Paryża, historyczna katedra Notre Dame. Gwiazdy poruszone tą sytuacją publikowały na portalach społecznościowych zdjęcia i filmy płonącej świątyni. Najbardziej wstrząsnęło nami jednak wideo, które zamieściła Anja Rubik. Modelka opublikowała film, na którym widać przerażający moment - jak wali się 100-metrowa iglica katedry. Mamy ciarki, gdy to oglądamy.

Zobacz także: Polskie gwiazdy wstrząśnięte po pożarze katedry Notre Dame. "Nie mogę powstrzymać łez"

Płonąca Notre Dame: moment zawalenia iglicy

Pożar w katedrze Notre Dame wybuchł 15 kwietnia po godzinie 18. Ludzie na całym świecie obserwowali, jak najpopularniejsza świątynia na świecie płonie. Strażacy przez wiele godzin gasili ogień. Ostatecznie pożar udało im się potrzymać dopiero o 4:00 nad ranem. 

Obrazki, jakie pojawiały się w mediach, wyglądały dramatycznie. Wszyscy myśleli, że katedra doszczętnie spłonie. Na szczęście udało się zachować jej główną część. Zniszczone jednak zostało wnętrze i iglica, która była widoczna z wielu miejsc w Paryżu. Właśnie moment zawalenia się iglicy został uchwycony na wideo, które opublikowała Anja Rubik. 

Serce się kraje. Paryż, jestem z Tobą - napisała Anja na Instagramie. 

Pod wpisem modelki swoje komentarze pozostawiły inne przejęte gwiazdy, m.in.: Maffashion, Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg, Maja Ostaszewska, Ola Żebrowska, Anna Wyszkoni i Nikodem Rozbicki. My też jesteśmy niezwykle poruszeni tym widokiem.

Zobacz także: "Dzwonnik z Notre Dame" powraca. Będzie filmowa wersja

W operze jest coś, co sprawia, że gdy raz ją odwiedzisz, będziesz wracać ponownie. Poza oczywistymi doznaniami muzycznymi jest jeszcze jedna rzecz, która przyciąga. Magiczne wnętrza! Jesteście ciekawi, jak wyglądają najpiękniejsze opery na świecie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów