Anja Rubik szczerze o swojej masturbacji. Zaskakujące wyznanie modelki!

Anja Rubik
Fotografia: Instagram.com/anja_rubik

Modelka znów nas zaskakuje! Tego się po niej nie spodziewaliśmy.

W ramach akcji #sexedpl Anja Rubik zamieszcza na swoim kanale na Youtube rozmowy dotyczących ważnych kwestii związanych z seksem. Do swojego pierwszego odcinka modelka zaprosiła Macieja Dąbrowskiego i Natalię Trybus, z którymi rozmawiała na temat masturbacji. Gwiazda wybiegów pokusiła się o dosyć odważne wyznanie. W sieci natychmiast zawrzało.

Anja Rubik o masturbacji

W 2017 roku Anja Rubik stworzyła wyjątkowy projekt #sexedpl, który ma na celu przekazywanie wiedzy młodym osobom na tematy związane z szeroko pojętą seksualnością. W ramach tej akcji modelka przygotowała kilka projektów z udziałem gwiazd i nie tylko. Najnowszy z nich o nazwie sexedPL ROOM to seria 6 rozmów z różnymi osobami, które otwarcie opowiadają o swoich doświadczeniach i przemyśleniach dotyczących życia intymnego.

W pierwszym odcinku dotyczącym masturbacji Anja opowiedziała, jak to wyglądało w jej przypadku. Okazuje się, że pierwszy raz modelka masturbowała się, będąc nastolatką.

Pamiętam, że bawiłam się misiem, było ocieranie o misia. Potem nagle to minęło i później pamiętam takie sytuacje w wieku 13, 14 lat - wyznała Rubik.

Podziwiamy Anję za odwagę! Co sądzicie o jej projekcie?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów