Anja Rubik zszokowała fanów. Pokazała się całkowicie nago na Instagramie

Paulina Ermel 05.09.2018
Anja Rubik
Fotografia: instagram.com/anja_rubik

Polska modelka znów sprawiła, że jest o niej głośno. Poszło o sesję dla niemieckiego wydania magazynu "Vogue".

Anja Rubik nie może narzekać na brak zainteresowania. Polka znana jest na całym świecie. Na swoim koncie ma sesje dla największych domów mody i współprace z najbardziej znanymi fotografami. Niedawno Anja wzięła udział w sesji dla niemieckiego "Vogue". I znów udało jej się szokować wszystkich.

Anja Rubik w "Vogue"

Rubik nigdy nie miała problemów z nagością. I właśnie w najnowszym numerze niemieckiego wydania magazynu "Vogue" pozuje w samych szpilkach. Zdjęcia z odważnej sesji zamieściła na swoim instagramowym profilu. Pod najnowszymi postami modelki pojawiło się oczywiście mnóstwo komentarzy. Wiele z nich to pochlebne opinie na temat wyglądu Anji. Ale część fanów zarzuciła jej, że zdjęcia są zbyt pikantne.

Wielka aktywistka a promujesz taki tragiczny wygląd?

Czemu ma to służyć?

Bardzo mądrze, że założyłaś buty

A wy po której stronie barykady jesteście? Uważacie, że Anja pokazała za dużo? Czy uważacie, że takie sesje to prawdziwa sztuka?

Zobacz także: Rubik ma dość. Sama napisze podręcznik do edukacji seksualnej Polaków

Aby tak wyglądać Anja regularnie trenuje, a do tego zdrowo się odżywia. Jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystkie produkty fit są zdrowe. Zobaczcie, na które z nich trzeba uważać.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów