Anja Rubik na premierze u boku tajemniczego przystojniaka. Z kim pozowała na ściance?

Julia Pandecka 23.10.2019
Szymon Komasa w skórzanej kurtce i Anja Rubik w czarnym garniturze na premierze filmu "Obywatel Jones"
Fotografia: VIPHOTO/East News

Anja Rubik na premierze "Obywatela Jonesa" pojawiła się u boku tajemniczego przystojniaka. Wiemy, kim jest mężczyzna, który pozował z nią na czerwonym dywanie!

Anja Rubik jest modelką znaną na całym świecie. Chętnie pojawia się na pokazach mody, jednak sporadycznie odwiedza polskie imprezy branżowe. Ostatnio zrobiła wyjątek i przyszła na oficjalną premierę najnowszego filmu Agnieszki Holland, pt.: "Obywatel Jones". Wszystkich zaskoczyło jednak to, że na czerwonym dywanie nie pozowała sama. Towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna, który jest naprawdę przystojny. Kim jest znajomy Anji Rubik?

Zobacz także: Anja Rubik zakochana? Opowiedziała o swojej nowej miłości!

Anja Rubik z tajemniczym mężczyzną na premierze. Kto to?

"Obywatel Jones" już 25 października wchodzi na ekrany polskich kin. Z tej okazji odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Agnieszki Holland.

Na czerwonym dywanie pojawiła się Anja Rubik w towarzystwie tajemniczego przystojniaka. Jak donoszą media, mężczyzną, który przyszedł na premierę z modelką, jest Szymon Komasa.

Szymon Komasa to brat najlepszej przyjaciółki Anji, Mary Komasy oraz Jana Komasy, reżysera filmu "Boże Ciało", który jest tegorocznym polskim kandydatem do Oscara. Cała trójka to dzieci Wiesława Komasy, znanego aktora, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z serialu "Ranczo", w którym wcielił się w postać Marka Karata.

Ania jest bliską przyjaciółką Mary, a więc dobrze zna się również z Szymonem. Łączy ich tylko przyjaźń - powiedział informator magazynu "Party".

Szymon Komasa poszedł w ślady ojca i jest aktorem. Przede wszystkim możemy go oglądać na deskach teatru. Sądząc po jego profilu na Instagramie, z Anją Rubik przyjaźni się już od dłuższego czasu.

Zobacz także: Czy "Boże Ciało" ma szansę na Oscara 2020? Sprawdziliśmy! [recenzja filmu]

Szymon Komasa i Anja Rubik na premierze filmu "Obywatel Jones"
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Agnieszka Holland właśnie wprowadza swój najnowszy film na duże ekrany. Jak dobrze znasz produkcje jej i jej kolegów po fachu?

Paweł Pawlikowski
Rozwiąż quiz

Słynni reżyserzy i ich filmy. Spróbuj dopasować tytuł do jego twórcy!

Paweł Pawlikowski

1. Którego z tych filmów nie wyreżyserował Quentin Tarantino?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów