Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” na pierwszej randce po porodzie

Sandra Banach 24.07.2019
Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wrażenia"
Fotografia: Instagram.com/anitaczylija

Anita i Adrian z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” opublikowali zdjęcie z pierwszej randki po narodzinach synka. Małżeństwo wybrało się na… tańce.

Tancerka Anita w programie poznała przedsiębiorcę Adriana. Para szybko się w sobie zakochała, a niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Młoda mama pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z pierwszej randki po narodzinach synka.

„Pierwsza randka” Anity i Adriana

Świeżo upieczona mama jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Anita dość często publikuje zdjęcia z mężem i synkiem.

Niedawno uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” pochwaliła się zdjęciem z pierwszej randki z mężem od czasu, kiedy na świat przyszedł ich synek. Jak się okazuje, młode małżeństwo wybrało się na lekcje salsy.

Młoda mama zdradziła także, że jej mąż miał ogromną tremę przed ich pierwszym tańcem, gdy dowiedział się, że Anita jest zawodową tancerką.

Pierwsza randka po narodzinach synka. Podobno, kiedy mój mąż dowiedział się na naszym ślubie, że jego żona to zawodowa tancerka, miał sporą tremę przed pierwszym tańcem. Ale wiecie co? Nie trzeba być mistrzem tańca, żeby być królem parkietu na każdej imprezie – czytamy na profilu instagramowym Anity.

Świeżo upieczonym rodzicom życzymy wielu randek!

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała stare zdjęcie. "Nic dziwnego, że nie mogłaś znaleźć męża"

Na fotelu siedzi Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy"
Rozwiąż quiz

Pytania za milion w programie "Milionerzy". Czy uda ci się udzielić poprawne odpowiedzi?

Na fotelu siedzi Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy"

1. Co ukoi nerwy i zastąpi cytrynę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów