Anita Sokołowska z "Przyjaciółek" opowiedziała o swoim partnerze. Zdradziła sekret na udany związek!

Róża Piasecka 30.10.2020
Anita Sokołowska
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Anita Sokołowska od lat jest w szczęśliwym związku. Jaki jest jej sekret?

Anita Sokołowska, gwiazda "Przyjaciółek", bardzo rzadko wypowiada się o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że od lat jest w szczęśliwym związku z Bartoszem Frąckowiakiem, jednak gwiazda nie ma w zwyczaju dzielić się intymnymi szczegółami. Tym razem zgodziła się pokazać w "Dzień Dobry TVN" ich wspólny trening. Przy okazji pierwszy raz powiedziała wprost, co jej zdaniem tworzy spełnioną relację!

Zobacz także: Patti Smith wspiera strajkujące kobiety w Polsce. Na jej instagramowym koncie pojawił się symbol Strajku kobiet

Anita Sokołowska i jej partner - dlaczego są tak szczęśliwi?

Serialowa Zuza od dłuższego czasu trenuje wspinaczkę i wygląda na to, że ten sport stał się jej wielką pasją. Na treningi chodzi z partnerem, więc pokazali w TVN-ie, dlaczego są tak zakochani w tej akurat dyscyplinie ruchowej.

Fanki aktorki jednak o wiele bardziej się ucieszą z tego, że Anita pierwszy raz podzieliła się swoją wiedzą na temat udanych związków. Według niej idealny związek to nie taki, w którym nie dochodzi do żadnych spięć, ale taki, w którym partnerzy - którzy czasem się kłócą - umieją potem spokojnie porozmawiać.

Życie nie jest proste w dzisiejszych czasach, ale po to się jest ze sobą, żeby przechodzić różne problemy, podejmować różne tematy. Jak się ze sobą rozmawia w związku to tak jak na wspinaczce, są efekty - powiedziała gwiazda.

Jak wam się podoba taka porada?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów