Aniston wspomina swoją ostatnią rozmowę z Jolie. "Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić" - powiedziała Jennifer

Julita Buczek 23.05.2019
Aniston i Pitt razem
Fotografia: Instagram @anistonpitt

Mało kto wie, że Aniston rozmawiała z Angeliną przed tym, jak wdała się w romans z mężem gwiazdy "Przyjaciół". Co jej powiedziała?

Związek Jennifer i Brada był obserwowany przez cały świat. Byli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Niestety ich małżeństwo posypało się, kiedy wyszły na jaw informacje na temat romansu Pitta z Jolie. Podobno zaiskrzyło między nimi na planie filmu "Pan i Pani Smith". Przez wiele miesięcy ukrywali romans, jednak w mediach pojawiało się bardzo dużo plotek.

Ostatnia rozmowa Jennifer i Angeliny

Od rozwodu Pitta i Aniston minęło już wiele lat, jednak media cały czas lubią wracać do tego tematu. Niedawno w wywiadzie dla "Vanity Fair" Jennifer ujawniła, że miała okazję rozmawiać z aktorką przed tym, jak zaczęła romans z jej mężem. Było to w 2004 roku obok studia, gdzie kręcono kultowy serial "Przyjaciół". Aniston wspomniała, że kiedy spotkała Angelinę, postanowiła się zatrzymać i przywitać.

Brad jest bardzo podekscytowany tym, że będzie z tobą pracował. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić - miała powiedzieć Jennifer. 

Jak się później okazało, Jolie i Brad bawili się bardzo dobrze, niestety kosztem Aniston. Małżeństwo Angeliny i Brada nie przetrwało jednak próby czasu, ponieważ gwiazdorska para postanowiła się rozwieść. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Brad i Jen próbują odbudować swoją relację.

Zobacz także: Jennifer Aniston płacze na ulicy! Wiemy, dlaczego

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów